Аплет "Інший годинник"


Table of Contents
Інший годинник

Інший годинник

Аплет "Інший годинник", показаний на Figure 1, це простий аналоговий годинник (схожий до такого ж в панелі CDE). Щоб додати цей аплет до панелі, клацніть правою кнопкою на панелі та виберіть Панель->Додати до панелі->Аплет->Годинники->Інший годинник.

Figure 1. Аплет "Інший годинник"

Використання

Нічого особливого цьому годиннику не потрібно. Він лише сидить на вашій панелі та повідомляє про час.

  • Властивості… — відкриває діалогове вікно "Властивості".

  • Довідка — показує цей документ.

  • Про… — показує основну інформацію про аплет "Інший годинник", включаючи версію та назву аплету.

Налаштування

Ви можете налаштувати Інший годинник клацнувши правою кнопкою на ньому та вибравши Властивості…. Це відкриє діалогове вікно Властивості (показане на Figure 2), яке дозволить вам змінювати різні параметри.

Figure 2. Діалог "Властивості"

Є такі властивості:

  • Колір годинника — Зараз цей пункт не діє, але в майбутньому ви зможете ним вказати колір циферблата годинника.

  • Колір годинникової стрілки — Встановіть тут колір годинної стрілки годинника.

  • Колір хвилинної стрілки — Встановіть тут колір хвилинної стрілки годинника.

  • Колір секундної стрілки — Встановіть тут колір секундної стрілки годинника.

  • Показувати секундну стрілку — Якщо це вибрано, то секундну стрілку буде показано.

Після того як ви зробити всі потрібні зміни, клацтінь на Гаразд щоб застосувати зміни та закрити діалогове вікно Властивості. Для відміни змін та повернення до попередніх значень, клацніть на кнопку Відмінити.

Відомі помилки та обмеження

  1. Якшо системний годинник перевести назад використовуючи конду date, годинник зупиниться доки системний час не дійде до того, який зображено на годиннику. Після цього він буде процювати нормально.

Автори

Інший годинник написав IЯigo Serna (). Будь ласка, відсилайтк відгуки, коментарі та звіти про помилки до Бази даних відслідковування помилок GNOME. (Інструкцію про те як підготувати звіт про помилки можна знайти тут. Якщо ви використовуєте GNOME 1.1 або пізніший, ви можете також використати Засіб звітквання про помилки (bug-buddy), доступний з підменю Утиліти меню Головне меню, для підготовки звітів про помилку.

Цю документацію написали Telsa Gwynne () та Eric Baudais (). Будь ласка. відсилайте всі коментарі та відгуки про це керівництво на Проект документування GNOME відсилаючи листи на . Ви також можете підготувати коментарі використовуючи Таблицю стану документування GNOME.

Ліцензія

Це вільна програма; ви можете повторно розповсюджувати її і/або модифікувати її у відповідності з Універсальнї Громадською Ліцензією GNU, опублікованою Фондом Вільного ПЗ; або версії 2, або (за вашим бажанням) будь-якої пізнішої.

Ця програма розповсюджується з сподіванням, що вона буде корисною, але БЕЗ БУДЬ-ЯКИХ ҐАРАНТІЙ; навіть без домислюваної ґарантії КОМЕРЦІЙНОЇ ЦІНОСТІ чи ПРИДАТНОСТІ ДЛЯ КОНКРЕТНОЇ ЦІЛІ. Докладніше дивіться Універсальну Громадську Ліцензію GNU.

Копію ліцензії включено додатком до Керівництва користувача GNOME. Ви можете також отримати копію Універсальною Громадської ліцензії GNU від Фонду Вільного ПЗ, відвідавши їх сайт чи написавши за адресою:

     Free Software Foundation, Inc.
     59 Temple Place - Suite 330
     BostonMA 02111-1307
     USA