hello 2.1.1 - en to sl translation catalogue (27 entries)

en: %s: option `%s' is ambiguous
sl: %s: izbira »%s« ni enoznačna

en: %s: option `--%s' doesn't allow an argument
sl: %s: izbira »--%s« ne dovoljuje argumenta

en: %s: option `%c%s' doesn't allow an argument
sl: %s: izbira »%c%s« ne dovoljuje argumenta

en: %s: option `%s' requires an argument
sl: %s: izbira »%s« zahteva argument

en: %s: unrecognized option `--%s'
sl: %s: neprepoznana izbira »--%s«

en: %s: unrecognized option `%c%s'
sl: %s: neprepoznana izbira »%c%s«

en: %s: illegal option -- %c
sl: %s: nedovoljena izbira -- %c

en: %s: invalid option -- %c
sl: %s: neveljavna izbira -- %c

en: %s: option requires an argument -- %c
sl: %s: izbira zahteva argument -- %c

en: %s: option `-W %s' is ambiguous
sl: %s: izbira »-W %s« ni enoznačna

en: %s: option `-W %s' doesn't allow an argument
sl: %s: izbira »-W %s« ne dovoljuje argumenta

en: Too many arguments
sl: Preveč argumentov

en: Try `%s --help' for more information.
sl: Poskusite »%s --help« za izčrpnejša navodila.

note: TRANSLATORS: --help output 1 no-wrap
en: GNU hello, THE greeting printing program.
sl: GNU hello: program, ki vas pozdravi.

note: TRANSLATORS: --help output 2 no-wrap
en: Usage: %s [OPTION]
sl: Uporaba: %s [IZBIRA]

note: TRANSLATORS: --help output 3 : options 1/2 no-wrap
en:   -h, --help          display this help and exit
      -v, --version       display version information and exit
sl:   -h, --help          ta navodila
      -v, --version       verzija programa

note: TRANSLATORS: --help output 4 : options 2/2 no-wrap
en:   -t, --traditional       use traditional greeting format
      -n, --next-generation   use next-generation greeting format
      -m, --mail              print your mail
sl:   -t, --traditional      tradicionalna oblika pozdrava
      -n, --next-generation  nova generacija oblike pozdrava
      -m, --mail             izpis elektronske pošte

note: TRANSLATORS: --help output 5 (end) TRANSLATORS, please don't forget to add the contact address for your translation! no-wrap
en: Report bugs to <%s>.
sl: Poročila o napakah javite na <%s>, poročila o napakah v slovenskem prevodu
    uporabniškega vmesnika na <primoz.peterlin@biofiz.mf.uni-lj.si>.

en: Copyright (C) %s Free Software Foundation, Inc.
    There is NO warranty; not even for MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A
    PARTICULAR PURPOSE.  You may redistribute copies of GNU %s under the terms
    of the GNU General Public License.
    For more information about these matters, see the file named COPYING.
sl: Copyright (c) %s Free Software Foundation, Inc.
    Ta program se razširja BREZ KAKRŠNEGAKOLI JAMSTVA, niti jamstva USTREZNOSTI
    ZA PRODAJO ali PRIMERNOSTI ZA UPORABO. Kopije GNU %s lahko razširjate skladno
    s pogoji »GNU General Public License«.
    Za dodatne informacije si oglejte datoteko COPYING.

en: %s: Incompatible flags: -m and -t
sl: %s: Izbiri -m in -t se medsebojno izključujeta.

en: %s: Who are you?
sl: %s: Kdo pa ste?

en: %s: Cannot find your mail spool file.
sl: %s: Vašega poštnega predala ni moč najti.

en: Nothing happens here.
sl: Tu se ne zgodi nič.

en: hello, world
sl: zdravo, svet

note: TRANSLATORS: Use box drawing characters or other fancy stuff if your encoding (e.g., UTF-8) allows it.  If done so add the following note, please: [Note: For best viewing results use a UTF-8 locale, please.]
en: +---------------+
    | Hello, world! |
    +---------------+
sl: +---------------+
    | Zdravo, svet! |
    +---------------+

en: Hello, world!
sl: Zdravo, svet!

en: %s: Virtual memory exhausted
sl: %s: zmanjkalo virtualnega pomnilnika
