pan - en to nl translation catalogue (765 entries)

en:   (No conditions -- all articles will match)
nl:   (Geen voorwaarden -- alle artikelen zullen overeenkomen)

en:  (Moderated)
nl:  (Gemodereerd)

en:  (Read-Only)
nl:  (Alleen-Lezen)

en: "stay connected" sent to %s
nl: "blijf verbonden" verstuurd naar %s

en: % Done
nl: % Klaar

en: %.2f KB/s, %d:%02d:%02d remaining
nl: %.2f KBps, nog %d:%02d:%02d te doen

en: %a - abbreviated weekday name
    %A - full weekday name
    %b - abbreviated month name
    %B - full month name
    %c - local date & time
    %d - day of the month
    %H - hour (24-hour clock)
    %I - hour (12-hour clock)
    %j - day of the year (001-366)
    %m - month (01-12)
    %M - minute (00-59)
    %p - local equivalent of AM/PM
    %S - second (00-61)
    %x - local date
    %X - local time
    %y - two-digit year
    %Y - four-digit year
    %% - %
nl: %a - afgekorte naam weekdag
    %A - volledige naam weekdag
    %b - afgekorte naam maand
    %B - volledige naam maand
    %c - lokale datum & tijd
    %d - dag van de maand
    %H - uur (24-uursklok)
    %I - uur (12-uursklok)
    %j - dag van het jaar (001-366)
    %m - maand (01-12)
    %M - minuut (00-59)
    %p - lokaal equivalent van AM/PM
    %S - seconde (00-61)
    %x - lokale datum
    %X - lokale tijd
    %y - tweeplaatsig jaar
    %Y - vierplaatsig jaar
    %% - %

en: %d tasks still active or queued.
    Are you sure you want to exit Pan?
nl: %d taken draaien nog, of wachten om te draaien.
    Weet je zeker dat je Pan wilt stoppen?

en: %s
    
    Matches: %u
    Group: %s
    Rule: %s
nl: %s
    
    Overeenkomsten: %u
    Groep: %s
    Regel: %s

en: %s (%d tries)
nl: %s (%d pogingen)

en: %u articles match rule %s
nl: %u artikelen komen overeen met regel %s

en: (%lu lines in %lu articles)
nl: (%lu regels in %lu artikelen)

en: (%lu lines in 1 article)
nl: (%lu regels in 1 artikel)

en: (%s for user-specified text)
nl: (%s voor gebruikersspecifieke tekst)

en: (No Group)
nl: (Geen groep)

en: (e.g., *anime*)
nl: (bijv., *anime*)

en: .Newsrc Files
nl: .Newsrc bestanden

en: .newsrc filename:
nl: .newsrc bestandsnaam:

en: .newsrc files are used by many newsreaders to remember
    which articles you've read and which groups you're subscribed to.
    If you plan on using other newsreaders along with Pan,
    you can set Pan automatically import them on startup and
    export them on exit.
nl: .newsrc-bestanden worden door veel nieuwslezers gebruikt
    om te onthouden welke artikelen u gelezen heeft en welke
    groepen u op geabonneerd bent. Indien u andere nieuwslezers
    naast Pan wilt gebruiken, kun u Pan instellen hen automatisch
    te importeren bij het opstarten en te exporteren bij het afsluiten.

en: 1 task still active or queued.
    Are you sure you want to exit Pan?
nl: 1 taak draait nog, of wacht om te draaien.
    Weet je zeker dat je Pan wilt stoppen?

en: <More>
nl: <Meer>

en: A newsreader for GNOME
nl: Een nieuwslezer voor Gnome.

en: ALL OF:
nl: ALLES VAN:

en: AND
nl: EN

en: ANY OF:
nl: EENDER WELKE VAN:

en: Aborting
nl: Stoppen

en: About
nl: Info

en: Account name:
nl: Gebruikersnaam:

en: Actions
nl: Acties

en: Add Author to Bozo Filter
nl: Auteur aan Sukkel-filter toevoegen

en: Add Author to Spam Filter
nl: Auteur aan Spam-filter toevoegen

en: Add New
nl: Nieuwe toevoegen

en: Add R_eplies to Selection
nl: Antwoorden _toevoegen aan selectie

en: Add Subject to Spam Filter
nl: Onderwerp aan Spam-filter toevoegen

en: Add Task to the Back of the Task Manager
nl: Voeg een taak toe aan het eind van het taakbeheer

en: Add Task to the Front of the Task Manager
nl: Voeg een taak toe aan het begin van het taakbeheer

en: Add Thread to the Article List selection
nl: Berichtketen aan artikellijst-selectie toevoegen

en: Add _Threads to Selection
nl: Be_richtketens aan selectie toevoegen

en: Add ``/%s'' to path
nl: Voeg ``/%s'' to aan pad

en: Add a File to the Attachment List
nl: Bestand aan de bijvoegselslijst toevoegen

en: Add a new filter
nl: Nieuwe filter toevoegen

en: Add a new profile
nl: Nieuw profiel toevoegen

en: Add new Line to Filter
nl: Nieuwe regel aan filter toevoegen

en: Add replies to the Article List selection
nl: Antwoorden aan de artikellijst-selectie toevoegen

en: Add to Bo_zo or Spam Filter
nl: Aan Su_kkel- of Spamfilter toevoegen

en: Add to Bozo or Spam Filter
nl: Aan Sukkel- of Spamfilter toevoegen

en: Address
nl: Adres

en: Address:
nl: Adres:

en: Addresses and Subjects can be changed before being added
    to the Spam/Bozo filters.
    
    For example, a subject of `-->MAKE MONEY FAST<--' will
    likey find more spam if shortened to just `MAKE MONEY FAST'.
    
    Likewise, "Dudley Dursley" <ddursley@spambot.com>' could
    be shortened to `<ddurseley@spambot.com>' or even `<*@spambot.com>'.
    
    Wildcards are supported and comparisons are case-insensitive.
    For more complex pattern matching, enable the regular expression
    button.  http://pan.rebelbase.com/regexp.txt for a tutorial.
nl: Adressen en Onderwerpen kunnen veranderd worden voordat
    ze toegevoegd worden aan de Spam/Sukkel-filters.
    
    Bijvoorbeeld, een onderwerp als `-->SNEL GELD VERDIENEN<--'
    zal waarschijnlijk vaker spam vinden wanneer het teruggebracht
    is tot alleen `SNEL GELD VERDIENEN'.
    
    Eveneens kan "Flip Flipsen" <fflipsen@spambot.com>' teruggebracht
    worden naar `<fflipsen@spambot.com>' of zelfs `<*@spambot.com>'.
    
    Jokers zijn toegestaan en vergelijkingen zijn hoofd-/kleine letter-
    ongevoelig. Voor complexere patroonvergelijkingen zet u de
    reguliere expressie-knop aan. U vindt een introductie op
    http://pan.rebelbase.com/regexp.txt .

en: All Groups
nl: Alle groepen

en: Also Download Article Bodies
nl: Haal ook berichtinhoud op

en: An error occurred writing to the server.
nl: Een fout trad op tijdens het schrijven naar de server.

en: Applying Rule to Selected Groups
nl: Bezig met aanmaken van de regel voor de geselecteerde groepen

en: Applying rule `%s' to Group `%s'
nl: Voeg regel `%s' toe aan Groep `%s'

en: Article "%s" not flagged for any particular server; using current
nl: Artikel "%s" niet gevlagd voor een specifieke server; de huidige zal worden gebruikt

en: Article %s (%s) cancelled
nl: Artikel %s (%s) geannuleerd

en: Article Cache
nl: Artikelencache

en: Article Pane
nl: Artikel-vensterdeel

en: Article Text
nl: Artikeltekst

en: Article _is
nl: Artikel _is

en: Article _score is at least
nl: Artikel_score is tenminste

en: Article _thread is
nl: Artikel-bericht_keten is

en: Article h_as
nl: Artikel hee_ft

en: Article has at _least N lines:
nl: Artikel heeft _tenminste N regels:

en: Article has been
nl: Artikel is geweest

en: Article is at least N days _old
nl: Artikel is tenminste N dagen _oud

en: Article was _posted to at least N groups:
nl: Artikel was geplaatst in tenminste N groepen:

en: Articles
nl: Artikelen

en: Articles/Mail posted before
nl: Niews- en mailberichten gepost voor

en: Articles/Mail queued for posting via the "Send Later" button
nl: Nieuw- en mailberichten in de wachtrij voor zenden via de "Zend Later" knop

en: Assigned panes:
nl: Toegewezen vensterdelen:

en: Attachment: %s - %s - %s
nl: Bijvoegsel: %s - %s - %s

en: Attachments
nl: Bijvoegsels

en: Attribution:
nl: Toegeschreven aan:

en: Authentication failed: %s
nl: Authenticatie mislukt: %s

en: Authentication failed: need a password
nl: Authenticatie mislukt: Een wachtwoord is vereist

en: Author
nl: Auteur

en: Author:
nl: Auteur:

en: Authorization
nl: Authorisatie

en: Authors
nl: Auteurs

en: Automatically guess which articles to decode 
    when duplicate parts appear in a multipart post
nl: Automatisch raden welke artikelen te decoderen
    wanneer dubbele delen voorkomen in een
    meerdelig artikel

en: BUG IN CODE
nl: FOUT IN CODE

en: BUG!!
nl: FOUT!!

en: Body Background
nl: Bericht Achtergrond

en: Body Foreground
nl: Bericht Voorgrond

en: Bozos
nl: Sukkels

en: Bug in Code
nl: Fout in Code

en: Cached Article "%s"
nl: Gecache't Bericht "%s"

en: Cached Locally
nl: Lokaal gecached

en: Can't parse the From: line; hope for the best.
nl: Kan de From: regel niet doorwerken; hopende op het beste.

en: Can't write profiles to `%s': %s
nl: Kan profielen niet naar `%s' schrijven: %s

en: Can't write rules to `%s': %s
nl: Kon regels niet naar `%s' schrijven: %s

en: Cancel Selected Article which you Posted
nl: Geselecteerd door u geplaatst artikel annuleren

en: Cancel Selected Task(s)
nl: Annuleer geselecteerde taken

en: Cancelling article
nl: Bezig met annuleren artikel

en: Cancelling message "%s"
nl: Bezig met annuleren bericht "%s"

en: Case Sensitive
nl: Hoofdlettergevoelig

en: Clear
nl: Schoonmaken

en: Clear Disk Cache
nl: Leeg Schijfcache

en: Clear Queue
nl: Maak Rij schoon

en: Clear this log.
nl: Maak dezelog schoon.

en: Close
nl: Sluit

en: Close the Log Viewer.
nl: Sluit de logviewer

en: Closing connection %p after %d seconds idle
nl: Bezig met sluiten van connectie %p na %d seconden rust

en: Co_py Threads to Folder
nl: Berichtketens naar map ko_piëren

en: Collapse all Threads
nl: Laat alle aftakingen instorten

en: Colors
nl: Kleuren

en: Congratulations
nl: Gefeliciteerd

en: Connect Failure
nl: Verbindingsfout

en: Connecting
nl: Connectie maken

en: Connecting to mail server
nl: Connectie maken naar emailserver

en: Cop_y to Folder
nl: Naar map kopiëren

en: Copy From
nl: Kopiëren van

en: Copy Threads to Folder
nl: Berichtketens naar map kopiëren

en: Copy to Folder
nl: Naar map kopiëren

en: Copyright (C) 1999-2001, Pan Development Team
nl: Copyright (C) 1999, 2001, Pan Development Team

en: Corrupt header skipped: %s
nl: Corrupte kop overgeslagen: %s

en: Couldn't create directory `%s': %s
nl: Kon map '%s' niet maken: %s

en: Couldn't load font "%s"
nl: Kan font niet laden "%s"

en: Couldn't open file `%s'
nl: Kon bestand `%s' niet openen

en: Couldn't select group "%s"
nl: Kom groep "%s" niet selecteren

en: Create a mail reply to the sender.
nl: Creëer een e-mailantwoord naar de afzender.

en: Create a new folder.
nl: Creëer een nieuwe map.

en: Created folder pan.sendlater
nl: Creëer map pan.sendlater

en: Created folder pan.sent
nl: Creëer map pan.sent

en: Custom Filters
nl: Aangepaste filters

en: Custom Headers
nl: Aangepaste Koppen

en: D_ownload Flagged
nl: Do_wnload gevlagde artikelen

en: Data Directory
nl: Gegevensmap

en: Data Directory:
nl: Gegevensmap:

en: Date
nl: Datum

en: Date:
nl: Datum:

en: Decoded "%s" from group "%s", "%s" part #%d
nl: Decoderen "%s" van groep "%s", "%s" deel #%d

en: Decoding "%s"
nl: Decoderen van "%s"

en: Dele_te
nl: Verwij_deren

en: Delete
nl: Verwijder

en: Delete All
nl: Verwijder alle

en: Delete All Articles
nl: Verwijder alle artikelen

en: Delete Cache when exiting Pan
nl: Verwijder cache bij afsluiten van Pan

en: Delete Spam
nl: Wis Spam

en: Delete Th_reads
nl: Verwijder be_richtketens

en: Delete Threads
nl: Verwijder berichtketens

en: Delete the selected folder.
nl: Verwijder de geselecteerde map.

en: Delete the selected group(s) from Pan.
nl: Verwijder de geselecteerde groep(en) van Pan.

en: Deleted %u articles from `%s'
nl: %u artikelen uit groep `%s' verwijderd

en: Description
nl: Omschrijving

en: Deselect a_ll Articles
nl: Deselecteer alle artikelen

en: Deselect all Articles in the Article List
nl: Deselecteer alle artikelen in artikellijst

en: Deselect all Groups in the Group List
nl: Deselecteer alle groepen in de groepenlijst.

en: Dialog to set how you want to save the selected articles
nl: Dialoogvenster om in te stellen hoe u de geselecteerde artikelen wilt opslaan

en: Directories
nl: Mappen

en: Directory for saving attached files
nl: Map voor bewaren bijlagen

en: Disconnecting
nl: Bezig met verbreken verbinding

en: Disk Cache:
nl: Schijfcache:

en: Display - Articles
nl: Weergave - Artikelen

en: Display - Groups
nl: Weergave - Groepen

en: Display - Headers
nl: Weergave - Koppen

en: Display - Layout
nl: Weergave - Layout

en: Display - Threads
nl: Weergave - Berichtketens

en: Display Name:
nl: Display Naam:

en: Display article dates in local time instead of UTC
nl: Geef berichtdata weer in lokale tijd in plaats van UTC

en: Don't Save Article Text
nl: Artikeltekst niet opslaan

en: Don't Save Attachments
nl: Bijvoegsels niet opslaan

en: Don't add the "User-Agent" identification header
nl: Voeg geen "User-Agent"-identificatiekop toe

en: Download All Headers
nl: Haal alle koppen op

en: Download Directory
nl: Downloadmap

en: Download Directory:
nl: Downloadmap:

en: Download Flagged Articles
nl: Download gevlagde artikelen

en: Download New Headers
nl: Ophalen nieuwe koppen

en: Download New Headers when the Group is Loaded
nl: Haal nieuwe koppen op wanneer de groep is geladen

en: Download Selected Articles
nl: Download geselecteerde artikelen

en: Download Selected Threads
nl: Geselecteerde berichtketens downloaden

en: Download Threads
nl: Berichtketens downloaden

en: Download a list of new groups from the selected servers.
nl: Haal een lijst op van alle nieuwe groepen van de geselecteerde servers.

en: Downloading %d articles from group %s
nl: Ophalen %d artiken van groep %s

en: Downloading article "%s" failed.
nl: Ophalen bericht "%s" faalde

en: E-Mail send failed.
nl: Verzenden per e-mail mislukt.

en: E-mail Message "%s" not sent.
nl: E-mailbericht "%s" niet verzonden.

en: E-mail Message "%s" sent.
nl: Email bericht "%s" is verzonden.

en: E-mail address:
nl: E-mail adres:

en: ERROR: Message appears to have no new content.
nl: FOUT: Bericht heeft geen nieuwe inhoud.

en: ERROR: Message is empty.
nl: FOUT: bericht is leeg.

en: ERROR: Must have one author in From: line
nl: ERROR: Heeft 1 auteur nodig in de From: regel

en: ERROR: No recipients specified.
nl: ERROR: Geen ontvangers ingesteld.

en: ERROR: No subject specified.
nl: ERROR: Geen onderwerp.

en: ERROR: Posting to a very large number of groups.
nl: ERROR: Stuurt naar een groot aantal groepen.

en: Edit
nl: Bewerken

en: Edit "%s" Filter
nl: "%s"-filter bewerken

en: Edit Filters
nl: Filters bewerken

en: Edit Other Filters...
nl: Andere filters bewerken...

en: Edit Selected Article in Folder
nl: Bewerk geselecteerd artikel in map

en: Edit the selected filter
nl: Geselecteerd filter bewerken

en: Edit the selected profile
nl: Geselecteerd profiel bewerken

en: Edit...
nl: Bewerk...

en: Email Address:
nl: E-mailadres:

en: Empty %u groups
nl: %u Groepen legen

en: Empty group "%s"
nl: Leeg groep "%s"

en: Encoding
nl: Codering

en: Error
nl: Fout

en: Error reading file `%s'
nl: Fout bij het lezen van bestand `%s'

en: Error reading from socket.
nl: Fout bij lezen van socket.

en: Error writing to socket.
nl: Fout bij schrijven naar socket.

en: Expand all Threads
nl: Breid alle threads uit

en: Export .newsrc...
nl: Exporteren .newsrc...

en: External Editor (%t will be replaced with filename)
nl: Externe Editor (voor %t wordt bestandsnaam ingevuld)

en: External Web Browser (%s will be replaced with URL)
nl: Externe Webbrowser (voor %s wordt de URL ingevuld)

en: Failed
nl: Faalde

en: Filename
nl: Bestandsnaam

en: Files to Attach
nl: Bij te voegen bestanden

en: Fill articles for reading at column
nl: Vul bericht voor lezen bij kolom

en: Filter Name:
nl: Naam filter:

en: Filter Tool.
nl: Filterhulpmiddel

en: Filtering Articles
nl: Bezig met filteren artikelen

en: Find:
nl: Vind:

en: Flag Selected Articles
nl: Vlag geselecteerde artikelen

en: Flag Selected Threads
nl: Vlag geselecteerde berichtketens

en: Flag T_hreads
nl: Vlag Bericht_ketens

en: Folder "%s" already exists.
nl: Map "%s" bestaat reeds.

en: Folders
nl: Mappen

en: Follow-Up _and Reply
nl: Opvolgen _en Antwoorden

en: Followup-To
nl: Volg op naar

en: Followup-To:
nl: Opvolgen-Naar:

en: Followup-To:
nl: Opvolgen-naar:

en: Fonts
nl: Lettertypen

en: For example: John Doe
nl: Bijvoorbeeld: Jan Janssen

en: For example: UUNET Server
nl: Bijvoorbeeld: Providerbak.server

en: For example: user@host.com
nl: Bijvoorbeeld: gebruiker@ddress.com

en: For_ward article by E-mail
nl: Artikel _doorsturen per e-mail

en: Forward article by E-mail
nl: Stuur artikel per e-mail door

en: From:
nl: Van:

en: From:
nl: Van:

en: Full User Name:
nl: Volledige naam:

en: GEOMETRY
nl: AFMETINGEN

en: General
nl: Algemeen

en: Generate Message-ID
nl: Genereer Bericht-ID

en: Get List of _All Groups
nl: Haal een lijst op van _alle nieuwsgroepen

en: Get List of _New Groups
nl: Haal een lijst op van _nieuwe groepen

en: Getting %d of %d: "%s"
nl: Bezig met ophalen %d van %d: "%s"

en: Getting %s for "%s"
nl: Ophalen %s voor "%s"

en: Getting %s from %s
nl: Ophalen %s van %s

en: Getting article `%s' (Message-ID: %s) body failed: %s
nl: Bij ophalen van artikel `%s' (Bericht-ID: %s) ontbrak romp: %s

en: Getting header list failed: %s
nl: Ophalen koppenlijst mislukt: %s

en: Global Settings
nl: Globale instellingen

en: Go Online for Server "%s"?
nl: Ga on line voor server "%s"?

en: Got %d new groups
nl: %d nieuwe groepen opgehaald

en: Got %d news groups for "%s"
nl: %d nieuwsgroepen voor "%s" opgehaald

en: Got %s descriptions for "%s"
nl: %s omschrijvingen voor %s opgehaald

en: Got %s groups for "%s"
nl: %s groepen voor "%s" opgehaald

en: Got %u groups for "%s"
nl: %u groepen voor "%s" opgehaald

en: Got unexpected response from mail server: expected %d; got %s
nl: Onbekend antwoord van mailserver: verwacht %d; krijg %s

en: Group Name
nl: Groepsnaam

en: Group Properties
nl: Groepseigenschappen

en: Group list font
nl: Lettertype Groepenlijst

en: Grouplist Pane
nl: Groepenlijst-vensterdeel

en: Groups
nl: Groepen

en: HEY you forgot to put a message here! :)
nl: He: U bent vergeten een bericht in te vullen! :)

en: Handshaking with mail server
nl: Handjeschudden met emailserver

en: Headers to Show
nl: Weer te geven Koppen

en: I have no idea what I'm doing with Article ``%s''
nl: Ik heb geen idee wat ik moet doen met bericht ``%s''

en: INFORMATION: Please be aware that posts to "%s" will not appear until approved by the group's moderator.
nl: INFORMATIE: Wees er van bewust dat berichten verstuurd naar "%s" niet zullen verschijnen totdat ze zijn goedgekeurd door de groep bemiddelaar.

en: Idle Seconds Before Timeout:
nl: Rustseconden voor timeout:

en: If enabled, this rule will be applied to headers when they are downloaded.
nl: Indien aangezet wordt deze regel toegepast op koppen wanneer ze worden gedownload.

en: If this disabled, the user will be prompted in a dialog to choose which posts to use.
nl: Als dit is uitgezet, zal de gebruiker in een dialoogvenster gevraagd worden welke artikelen te gebruiken.

en: If this is disabled, Pan will not wrap the original message when creating the reply.
nl: Als dit is uitgezet, zal Pan geen regelterugloop toepassen op het originele bericht bij het creëren van een antwoord.

en: If this is disabled, failed tasks will remain in the Task Manager until requeued, or explicitely cancelled.
nl: Als dit uitgezet is, zullen mislukte taken in het Taakbeheer blijven staan totdat ze opnieuw in de wachtrij geplaatst worden, of expliciet geannuleerd.

en: If you belong to an organization and would like for your organization's name to appear with your posts, type in your organization name below.  This information is optional, you may leave it blank.
nl: Als u werkt voor een organizatie en u wilt dit te zien hebben Tik dan de naam hier beneden. Deze informatie is niet verplicht u mag het leeglaten.

en: If you must log on to your news (NNTP) server, then select the check box below.
nl: Als u moet inloggen op de Nieuwsserver (NNTP), klik dan op het veld hier beneden

en: Ignore Selected Threads
nl: Geselecteerde berichtketens negeren

en: Ignored
nl: Genegeerd

en: Ignored Threads
nl: Genegeerde Threads

en: Import .newsrc...
nl: Importeren .newsrc...

en: Import/Export .newsrc files automatically
nl: Importeer/Exporteer .newsrc bestanden automatisch

en: Incomplete Attachments
nl: Incomplete bijvoegsels

en: Incomplete Profile.
nl: Incompleet profiel.

en: Invalid folder name: "%s"
nl: Ongeldige mapnaam: "%s"

en: Lead Programmer
nl: Hoofdprogrammeur

en: License
nl: Licentie

en: Lines
nl: Regels

en: Lines Per Article:
nl: Regels per artikel:

en: List Newsgroups failed: %s
nl: Vergaren van Lijst van Nieuwsgroepen mislukt: %s

en: Lo_g Viewer...
nl: _Log-bekijker

en: Load Articles When Selected:
nl: Laad artikelen indien geselecteerd:

en: Loaded %d of %d articles
nl: Laden %d van %d berichten

en: Loading %s
nl: Laden van %s

en: Loading %u of %d groups
nl: Laden %u van %d groepen

en: Loading Group "%s"
nl: Bezig met laden groep "%s"

en: Loading group `%s'
nl: Bezig met laden van groep `%s'

en: Loads Article
nl: Laadt een bericht

en: Loads Group
nl: Laadt Groep

en: Location
nl: Lokatie

en: Log Entry
nl: Log melding

en: Lost connection to server
nl: Verbinding naar server verloren

en: MODE READER check failed: %s
nl: MODE LEZER controle mislukt: %s

en: Mail Feedback to the Pan Authors
nl: Verstuur terugkoppeling naar de Pan-auteurs per e-mail

en: Mail Sent!
nl: Email gezonden!

en: Mail Server
nl: Mailserver

en: Mail Server Not Ready
nl: Emailserver niet klaar

en: Mail To:
nl: E-mail naar:

en: Mailing Article ``%s''
nl: Bericht ``%s'' wordt verzonden per e-mail

en: Make this the default profile for mail
nl: Dit het standaardprofiel voor e-mail maken

en: Make this the default profile for news
nl: Dit het standaardprofiel voor nieuws maken

en: Many thanks to the following people, whose contributions
    are a large part of why Open Source software development
    is so fun.
    
    Pan %s Translations
    %s
    
    Pan %s Code or Patches
    %s
    
    Pan %s Suggestions and Testing
    %s
    
    If you should have been in this list but you're not,
    send us mail and we'll add you next time.
    
    Contributors to previous versions are listed at
    http://pan.rebelbase.com/CREDITS
nl: Veel dank aan de volgende mensen, wiens bijdragen een groot
    deel vormen van waarom Open Source softwareontwikkeling zo
    leuk is.
    
    Pan %s Vertalingen
    %s
    
    Pan %s Code of Patches
    %s
    
    Pan %s Suggesties en Testen
    %s
    
    Indien je in deze lijst hoort te staan maar er niet in staat,
    stuur ons een e-mail en we zullen je hier de volgende keer bijzetten.
    
    Mensen die aan vorige versies hebben bijgedragen staan op
    http://pan.rebelbase.com/CREDITS

en: Many users prefer to save memory and disk space by only keeping subscribed groups in their .newsrc file.
nl: De meeste gebruikers geven de voorkeur aan het besparen van geheugen en schijfruimte door slechts geabonneerde groepen in hun .newsrc-bestand op te nemen.

en: Mark Selected Articles as Read
nl: Markeer geselecteerde artikelen als gelezen

en: Mark Threads as Read
nl: Markeer berichtketens als gelezen

en: Mark Threads as U_nread
nl: Markeer berichtketens als o_ngelezen

en: Mark Threads as Unread
nl: Markeer berichtketens als ongelezen

en: Mark _Threads as Read
nl: Markeer _berichtketens als gelezen

en: Mark as
nl: Markeer als

en: Mark as Unread
nl: Markeer als ongelezen

en: Mark as _Unread
nl: Markeer als _ongelezen

en: Maximum
    Connections
nl: Maximum
    Connecties

en: Maximum Number of Task Retries before Giving Up
nl: Maximum aantal taakpogingen alvorens op te geven

en: Maximum Total Number of Connections
nl: Maximum totaal aantal connecties

en: Message
nl: Bericht

en: Message Body
nl: Bericht inhoud

en: Message ID FQDN:
nl: Bericht ID FQDN:

en: Message-ID:
nl: Bericht-ID:

en: Message-Id:
nl: Bericht-Id:

en: Mime (single-part posts only)
nl: Mime (alleen ééndelige artikelen)

en: Misc
nl: Diversen

en: Mo_ve to Folder
nl: _Verplaats naar map

en: More Headers
nl: Meer Koppen

en: Most Recent Headers
nl: Meeste recente koppen

en: Move Down
nl: Naar beneden verplaatsen

en: Move Selected Task(s) Down
nl: Geselecteerde taken omlaag verplaatsen

en: Move Selected Task(s) To Bottom
nl: Geselecteerde taken naar onderen verplaatsen

en: Move Selected Task(s) To Top
nl: Verplaats geselecteerde taken naar de top

en: Move Selected Task(s) Up
nl: Verplaats geselecteerde taken omhoog

en: Move Thread to Folder
nl: Verplaats berichtketen naar map

en: Move Up
nl: Verplaats omhoog

en: Move the selected line down one line
nl: Geselecteerde regel één omlaag verplaatsen

en: Move the selected line up one line
nl: Verplaats geselecteerde regel één omhoog

en: Move to Folder
nl: Verplaats naar map

en: Move to the Next Group with Unread Messages.
nl: Ga naar de volgende groep met ongelezen berichten.

en: Move to the Next Group.
nl: Ga naar de volgende groep.

en: Mute Quoted Text
nl: Maak Geciteerde Tekst onzichtbaar

en: My server requires my username and password
nl: Mijn server vereist een gebruikersnaam en wachtwoord

en: NNTP Article "%s" (%d of %d) not posted.
nl: Nieuwsgroepartikel "%s" (%d van %d) is niet geplaatst.

en: NNTP Article "%s" (%d of %d) posted.
nl: Nieuwsgroepartikel "%s" (%d van %d) is verzonden.

en: NNTP handshake failed: %s
nl: NNTP 'handshake' mislukt: %s

en: NONE OF:
nl: GEEN VAN:

en: NOT ANY OF:
nl: GEEN ENKELE VAN:

en: Name
nl: Naam

en: Negate
nl: Maak _onwaar

en: Negate the selected line
nl: Maak geselecteerde regel onwaar

en: Neither Saved nor Queued
nl: Noch opgeslagen noch in de wachtrij

en: Neither Watched nor Ignored
nl: Berichten die bewaakt noch genegeerd worden tonen

en: New
nl: Nieuw

en: New Filter Line
nl: Nieuwe filterregel

en: New Folder Name:
nl: Nieuwe mapnaam:

en: New Groups
nl: Nieuwe groepen

en: New Profile
nl: Nieuw profiel

en: New Rule
nl: Nieuwe regel

en: New groups retrieval failed: %s
nl: Ophalen van nieuwe groepen mislukt: %s

en: New...
nl: Nieuw...

en: News (NNTP) server:
nl: Nieuws (NNTP) server:

en: News Server
nl: Nieuwsserver

en: Newsgroups
nl: Nieuwsgroepen

en: Newsgroups (if more than one group)
nl: Nieuwsgroepen (als er meer dan 1 groep is)

en: Newsgroups:
nl: Nieuwsgroepen:

en: Newsreader:
nl: Nieuwslezer:

en: Next Article
nl: Volgende artikel

en: Next G_roup
nl: Volgende g_roep

en: Next Threa_d
nl: Volgende _berichtketen

en: Next Thread
nl: Volgende berichtketen

en: Next Unread Article
nl: Volgende ongelezen artikel

en: Next Unread Thread
nl: Volgende ongelezen berichtketen

en: Next Unread _Group
nl: Volgende ongelezen _groep

en: Next Unread _Thread
nl: Volgende ongelezen _berichtketen

en: Next _Article
nl: Volgende _Artikel

en: No Address
nl: Geen adres

en: No Attachments
nl: Geen bijvoegsels

en: No Custom Filter
nl: Geen aangepaste filter

en: No Filename
nl: Geen Bestandsnaam

en: No Known Recipients
nl: Geen bekende ontvangers

en: No Recipients!
nl: Geen ontvangers!

en: No Sender Specified!
nl: Geen zender gespecificeerd

en: No Servers Defined
nl: Geen servers gedefiniëerd

en: No Tasks
nl: Geen Taken

en: No articles found for group "%s"
nl: Geen berichten gevonden voor groep "%s"

en: No new articles in group "%s"
nl: Geen nieuwe berichten in groep "%s"

en: No server address specified in the Preferences
nl: Geen serveradres aangegeven in de Voorkeuren

en: Not Named
nl: Niet genoemd

en: Not Queued
nl: Niet in de rij

en: OR
nl: OF

en: On %d, %n wrote:
nl: Op %d, schreef %n:

en: On the Fly
nl: Gelijktijdig

en: Online Settings
nl: On line-instellingen

en: Online Status
nl: On line status

en: Online Users _Manual
nl: On line Gebruikers_handleiding

en: Online Users _Manual...
nl: On line Gebruikers_handleiding

en: Online/Offline Settings...
nl: On line/Off line instellingen...

en: Open Attachment...
nl: Open bijvoegsel...

en: Open the Connection Manager
nl: Open de Verbindings Beheerder.

en: Open the Log Viewer
nl: Open de Log-bekijker.

en: Open the Task Manager
nl: Open de Taakbeheerder

en: Optional Information
nl: Optionele informatie

en: Options
nl: Opties

en: Organization:
nl: Organisatie:

en: Pan %s Task Manager
nl: Pan %s Taak Manager

en: Pan %s Task Manager (%d Queued, %d Running)
nl: Pan %s Taakbeheerr (%d In rij, %d Draaiende)

en: Pan %s Task Manager (%d Queued, %d Running, %d Failed)
nl: Pan %s Taakbeheerr (%d In rij, %d Draaiende, %d Faalde)

en: Pan - Log Viewer
nl: Pan - Log bekijker

en: Pan - Task Manager
nl: Pan - Taakmanager

en: Pan should ask before going online
nl: Pan moet vragen voor on line gaan

en: Pan should go online as needed without asking
nl: Pan moet zonodig on line gaan zonder vragen

en: Pan should quietly stay offline until told otherwise
nl: Pan moet stil off line blijven tot nader order

en: Pan: Edit Filter
nl: Pan: filter bewerken

en: Pan: Edit Profile
nl: Pan: profiel bewerken

en: Pan: Edit Rule
nl: Pan: Regel bewerken

en: Pan: Filter Out Articles
nl: Pan: artikelen uitfilteren

en: Pan: Find Message
nl: Pan: Vind bericht

en: Pan: Import .newsrc File
nl: Importeren .newsrc-bestand

en: Pan: New/Edit Server
nl: Pan: Nieuw/Bewerken Server

en: Pan: Preferences
nl: Pan: Voorkeuren

en: Pan: Print
nl: Pan: afdrukken

en: Pan: Profile
nl: Pan: profiel

en: Pan: Rules
nl: Pan: Regels

en: Pan: Save Articles As
nl: Pan: Sla artikelen op als

en: Parent Article
nl: Ouder-artikel

en: Parts
nl: Delen

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Password:
nl: Wachtwoord:

en: People can reply to your posts by sending you an e-mail message at the following address.
nl: Mensen kunnen antwoorden op uw posts door het zenden van een e-mail bericht naar het volgende adres.

en: Per-Server Settings
nl: Per-server instellingen

en: Please Select a Folder from the Group list.
nl: Selecteer een map uit de groepenlijst.

en: Please don't begin folders with "pan."; it confuses me terribly.
nl: Begin mapnamen niet met "pan."; dat brengt me vreselijk in de war.

en: Please enter the name of the mail server to use when sending e-mail messages.
nl: Tik de naam van de te gebruiken e-mail server voor uitgaande berichten.

en: Port:
nl: Poort:

en: Post To Groups:
nl: Plaats in groepen:

en: Post a new message to the current group.
nl: Plaats een nieuw artikel in de huidige groep.

en: Post a reply to the message on the news server.
nl: Plaats een antwoord op dit bericht op de nieuwsserver.

en: Post anyway, despite these problems?
nl: Ondanks deze problemen toch plaatsen?

en: Post anyway, despite this problem?
nl: Ondanks dit probleem toch plaatsen?

en: Posted by Me
nl: Door mij geplaatst

en: Posting Article ``%s''
nl: Artikel ``%s'' wordt geplaatst

en: Posting and Mailing Article ``%s''
nl: Bezig met plaatsen en e-mailen van bericht ``%s''

en: Posting article "%s" part %d of %d.
nl: Nieuwsgroepartikel "%s", deel %d van %d wordt verzonden.

en: Posting complete: %s
nl: Plaatsing compleet: %s

en: Posting failed: %s
nl: Plaatsing is mislukt: %s

en: Pr_ofiles...
nl: Pr_ofielen...

en: Pre_vious Article
nl: _Vorig artikel

en: Preparing to Send Mail
nl: Klaarmaken om email te sturen

en: Previo_us Thread
nl: _Vorige berichtketen

en: Previous Article
nl: Vorig artikel

en: Previous Thread
nl: Vorige berichtketen

en: Previous _read article
nl: Vorig ge_lezen artikel

en: Previous read article
nl: Vorig gelezen artikel

en: Print
nl: Afdrukken

en: Print Command:
nl: Printcommando:

en: Priority
nl: Prioriteit

en: Processing "%s"
nl: Verwerken "%s"

en: Profile
nl: Profiel

en: Profile Information
nl: Profielinformatie

en: Profile Name
nl: Profielnaam

en: Profile Name:
nl: Profielnaam:

en: Profiles Tool.
nl: Profielen-hulpmiddel.

en: Programmer
nl: Programmeur

en: Programmer & Documentation
nl: Programmeur & Documentatie

en: Programmer, 0.6 - 0.7
nl: Programmeur, 0.6 - 0.7

en: QUIT failed: %s
nl: QUIT mislukt: %s

en: Queued
nl: In de rij

en: Queued for Saving
nl: In de wachtrij gezet voor opslaan

en: Read
nl: Gelezen

en: Read the selected article.
nl: Lees geselecteerd artikel

en: Rebuilding Header Pane...
nl: Bezig met opnieuw opbouwen Koppen-vensterdeel...

en: References (if article is a reply)
nl: Referencies (als het bericht een antwoord is)

en: References:
nl: Referenties:

en: Refiltering Articles
nl: Bezig met herfilteren artikelen

en: Refresh a list of groups from the selected servers.
nl: Ververs een lijst van alle groepen van de geselecteerde servers.

en: Refreshing Group "%s"
nl: Bezig met verversen van groep "%s"

en: Regular Expression
nl: Reguliere expressie

en: Reloading Group
nl: Bezig met herladen groep

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Remove a File from the Attachment List
nl: Een bestand uit de bijvoegsellijst verwijderen

en: Remove all messages from "%s"?
nl: Alle berichten van "%s" verwijderen?

en: Remove all messages from these %u groups?
nl: Verwijder alle berichten van deze %u groepen?

en: Remove failed tasks from the Task Manager
nl: Mislukte taken uit Taakbeheer verwijderen

en: Remove the selected filter
nl: Geselecteerd filter verwijderen

en: Remove the selected profile
nl: Geselecteerd profiel verwijderen

en: Reply To:
nl: Antwoord naar:

en: Reply-To (if different from Author)
nl: Antwoord naar (als verschillend van auteur)

en: Reply-To:
nl: Antwoord-Naar:

en: Reply-To:
nl: Antwoord-naar:

en: Report a _Bug...
nl: Meld een _programmafout...

en: Requeue selected failed Task(s)
nl: Hervat geselecteerde afgebroken taken

en: Required Information
nl: Vereiste informatie

en: Reserve a connection
    for reading articles
nl: Reserveer een connectie
    voor het lezen van artikelen

en: Reset "new message" counter
nl: Herinitialiseer "nieuw bericht"-teller

en: Reset "new message" counters
nl: Herinitialiseren "nieuw bericht"-tellers

en: Resorting Articles
nl: Bezig met hersorteren artikelen

en: Retrieving %d new groups for "%s"
nl: %d nieuwe groepen ontvangen voor "%s"

en: Retrieving 0 new groups for "%s"
nl: 0 Nieuwe groepen ontvangen voor "%s"

en: Rewrap
nl: Opnieuw Wikkelen

en: Rewrap all the text in the Message Body.
nl: Wikkel alle tekst in het bericht.

en: Rot13 Selected Text
nl: Rot13 Geselecteerde Text

en: Rule Name:
nl: Naam regel:

en: Rule applies to all newsgroups
nl: Regel geldt voor alle nieuwsgroepen

en: Rule applies to specific newsgroups:
nl: Regel geldt voor bepaalde nieuwsgroepen:

en: Rule applies to:
nl: Regel geldt voor:

en: Rules
nl: Regels

en: Rules Tool.
nl: Regels-hulpmiddel.

en: Running
nl: Draaiende

en: SMTP Port:
nl: SMTP poort:

en: S_kip Uncached Articles:
nl: Niet-gecachede artikelen over_slaan:

en: Same as --debug-socket
nl: Zelfde als --debug-socket

en: Sampling %d articles
nl: Klaarmaken %d Berichten

en: Save
nl: Bewaar

en: Save Articles (A_ttachments only)
nl: Artikelen opslaan (alleen _Bijvoegsels)

en: Save Changes
nl: Veranderingen opslaan

en: Save Profile
nl: Bewaar profiel

en: Save _Articles
nl: Bewaar _Artikelen

en: Save attchments in:
nl: Bijvoegsels opslaan in:

en: Save message to file
nl: Bericht in bestand opslaan

en: Save the log to file
nl: Bewaar de log in een bestand

en: Save the selected articles and their attachments.
nl: Sla geselecteerde artikelen en hun bijvoegsels op.

en: Save the selected articles' attachments.
nl: Sla de bijvoegsels van het geselecteerde artikel op.

en: Save this log to a file.
nl: Bewaar dit in een logfile.

en: Saved
nl: Opgeslagen

en: Saved "%s"
nl: "%s" Bewaard

en: Saved %d groups in "%s" in %.1f seconds (%.0f groups/sec)
nl: Bewaard %d groepen in "%s" in %.1f seconden (%.0f groepen/sec)

en: Saving "%s"
nl: Bewaren "%s"

en: Saving group `%s'
nl: Opslaan groep `%s'

en: See http://pan.rebelbase.com/regexp.txt for a tutorial on how to use regular expressions.  If regular expressions are turned off, a simple case-insensitive wildcard match is used.
nl: Zie http://pan.rebelbase.com/regexp.txt voor een introductie tot reguliere expressies. Als reguliere expressies uit staan dan zal een eenvoudige hoofdletterongevoelige jokervergelijking worden gebruikt.

en: Select .newsrc File to Read:
nl: Selecteer .newsrc bestand om te lezen:

en: Select .newsrc File to Write:
nl: selecteer .newsrc bestand om te schrijven

en: Select Article _Body
nl: Selecteer artikel_romp

en: Select Filter:
nl: Selecteer filter:

en: Select all Arti_cles
nl: Selecteer alle arti_kelen

en: Select all Articles in the Article List
nl: Selecteer alle artikelen in de artikellijst

en: Select all Groups in the Group List
nl: Selecteer alle groepen in de groepenlijst

en: Select all _Groups
nl: Selecteer alle _groepen

en: Select the file to attach.
nl: Selecteer het bij te voegen bestand

en: Selection
nl: Selectie

en: Selects Article
nl: Selecteert een Bericht

en: Selects Group
nl: Selecteert Groep

en: Send Later
nl: Later verzenden

en: Send Messages Queued in "pan.sendlater"
nl: Verzend berichten in wachtrij: "pan.sendlater"

en: Send Now
nl: Nu verzenden

en: Send Pending _Messages
nl: Verstuur _wachtende berichten

en: Send a reply both to the author in mail, and to the news server.
nl: Zend zowel een antwoord naar de auteur per e-mail als naar de nieuwsserver.

en: Send outgoing messages to stdout instead of smtp/nntp servers for debugging purposes.
nl: Zend alle uitgaande berichten naar stdout en smtp/nntp servers voor ontwikkeldoeleinden.

en: Send this Message Later
nl: Verstuur dit bericht later

en: Send this Message Now
nl: Verstuur dit bericht nu

en: Sending 'stay connected' request
nl: Bezig met versturen 'blijf verbonden'-verzoek

en: Sending Mail
nl: Zenden email

en: Server "%s" is Offline; no new tasks will be processed
nl: Server "%s" is off line; geen nieuwe taken worden aangenomen

en: Server "%s" is Online
nl: Server "%s" is on line

en: Server Address
nl: Serveradres

en: Server Information
nl: Serverinfomatie

en: Server Port
nl: Serverpoort

en: Servers - News
nl: Servers - Nieuws

en: Set Per-Server Connection Limits
nl: Zet per-server connectie limieten

en: Set the properties for the selected group.
nl: Stel de eigenschappen in voor de geselecteerde groep.

en: Sho_w Group Pane
nl: T_oon Groepen-vensterdeel

en: Show Art_icle Pane
nl: Toon artikel-vensterdeel

en: Show Article Pane
nl: Artikel-vensterdeel

en: Show Articles Neither Queued nor Saved
nl: Artikelen die noch in de wachtrij staan noch opgeslagen zijn tonen

en: Show Articles posted by Me
nl: Artikelen door mij geplaatst tonen

en: Show Articles posted by Others
nl: Artikelen door anderen geplaatst tonen

en: Show Articles which are Cached Locally
nl: Artikelen die lokaal gecached zijn tonen

en: Show Articles which are not Cached Locally
nl: Artikelen die niet lokaal gecached zijn tonen

en: Show Complete Binary Articles
nl: Volledige binaire berichten tonen

en: Show Group Pane
nl: Toon Groepen-vensterdeel

en: Show Hea_der Pane
nl: Toon kop-vensterdeel

en: Show Header Pane
nl: Toon kop-vensterdeel

en: Show Ignored Threads
nl: Genegeerde berichtketens tonen

en: Show Incomplete Binary Articles
nl: Onvolledige binaire berichten tonen

en: Show Matching Articles
nl: Bewaakte berichten tonen

en: Show Matching Articles and References
nl: Overeenkomende artikelen en referenties tonen

en: Show Matching Articles and Replies
nl: Overeenkomende berichten en antwoorden tonen

en: Show New Articles
nl: Nieuwe artikelen tonen

en: Show Old Articles
nl: Oude artikelen tonen

en: Show Queued Articles
nl: Berichten in wachtrij tonen

en: Show Read Articles
nl: Toon gelezen berichten

en: Show Saved Articles
nl: Bewaarde berichten tonen

en: Show Text Articles
nl: Tekst-artikelen tonen

en: Show Threads Neither Watched nor Ignored
nl: Artikelen die bewaakt noch genegeerd worden tonen

en: Show Threads with Matching Articles
nl: Berichtketens met overeenkomende artikelen tonen

en: Show Unread Articles
nl: Toon ongelezen berichten

en: Show Watched Threads
nl: Bewaakte berichtketens tonen

en: Show a_lert:
nl: Laat waarschuwing zien:

en: Show in Filter Menu
nl: In filter-menu tonen

en: Show only the first part of complete multipart binary posts
nl: Toon alleen het eerste deel van een meerdelig binair bericht

en: Signature File:
nl: Ondertekening-bestand:

en: Skip Uncached Articles:
nl: Niet-gecachede berichten overslaan

en: Sorting Articles
nl: Bezig met sorteren artikelen

en: Specify the geometry of the window.
nl: Specificeer de afmetingen van het venster.

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Subject:
nl: Onderwerp:

en: Subject:
nl: Onderwerp:

en: Submit a Pan Bug Report to the GNOME Bug Tracker
nl: Dien een Pan programmafout-rapport in bij de GNOME Bug Tracker

en: Subscribe
nl: Schrijf in

en: Subscribed
nl: Geabonneerd

en: Subscribed Groups
nl: Geabonneerde groepen

en: Subscribed Newsgroups
nl: Geabonneerde Nieuwsgroepen:

en: Supersede Selected Article which you Posted
nl: Door u geplaatst geselecteerd artikel vervangen

en: T_op of Thread
nl: B_ovenkant berichtketen

en: Test Sound
nl: Test geluid

en: Thanks
nl: Met dank aan

en: Thanks to
nl: Met dank aan

en: The cache is used to keep local copies of articles
    to reduce the time connected to the network.
nl: De cache wordt gebruikt om lokale kopiëen van artikelen
    op te slaan om de verbindingstijd te reduceren.

en: The e-mail account where mail replies to your posted message should go.  This is only needed if it differs from the "From" header.
nl: Het e-mail account waar e-mailantwoorden op uw geplaatste berichten naartoe moeten.  Alleen nodig als het anders is dan de "Van"-kop.

en: The newsgroup or newsgroups where replies to your posted message should go.  This is only needed if it differs from the "Post To Groups" header. 
    To direct all replies to your email address, use "Followup-To: poster"
nl: De nieuwsgroep of nieuwsgroepen waar antwoorden op uw geplaatste bericht heen moeten. Dit is slechts nodig indien dit anders is dan de "Plaats in Groepen"-kop.
    Om alle antwoorden naar uw e-mailadres door te verwijzen, gebruikt u "Opvolgen-Naar: poster"

en: The organization you're associated with.
nl: De organisatie waaraan u verbonden bent.

en: This filter is still used by the following rules:
    %s
    Please remove this dependency  first.
nl: Deze filter wordt nog gebruikt door de volgende regels:
    %s
    Haalt u deze afhankelijkheid eerst weg.

en: Thread Pane
nl: Berichtketen-vensterdeel

en: Thread is ignored
nl: Berichtketen wordt genegeerd

en: Thread is watched
nl: Berichtketen wordt bewaakt

en: Thread isn't ignored
nl: Berichtketen wordt niet genegeerd

en: Time
nl: Tijd

en: Timed out waiting for the goahead to write to the server.
nl: Time-out tijdens wachten op permissie tot schrijven naar de server.

en: Timed out waiting for the goahead to write to the server: %s
nl: Time-out tijdens wachten op permissie tot schrijven naar de server: %s

en: Timed out waiting to read from the server.
nl: Time-out tijdens het wachten op lezen van de server.

en: Toggling this and restarting Pan is a good idea if your fonts aren't being displayed properly.
nl: Dit aanzetten en Pan herstarten is een goed idee als je lettertypen niet goed worden weergegeven.

en: Top of Thread
nl: Bovenkant berichtketen

en: Total
nl: Totaal

en: Trace function calls
nl: Functie-aanroepen tracen

en: Transfer Rate
nl: Transfer Ratio

en: Trying to open URL `%s' with `%s'
nl: Bezig met poging URL `%s' te openen met `%s'

en: Turn line wrap on/off in the Message Body
nl: Zet lijn wrap aan/uit in het bericht

en: Turn on article cache debugging messages.
nl: Zet berichtcache debug-meldingen aan.

en: Turn on attachment decoding debugging messages.
nl: Zet attachment-decodering debug-berichten aan.

en: Turn on debugging of GNKSA code.
nl: Zet debugging van GNKSA-code aan

en: Turn on gui thread lock debugging messages.
nl: Zet GUI thread lock debug-berichten aan.

en: Turn on most of the generally-useful debug flags.  A good first choice when preparing a bug report.
nl: Zet de meeste van de algemeen nuttige debugvlaggen aan. Een goede eerste keus bij het voorbereiden van een foutrapport.

en: Turn on newsrc decoding debugging messages.
nl: Zet newsrc debug-berichten aan.

en: Turn on pan object system debugging messages.
nl: Zet pan objectsysteem debug-berichten aan.

en: Turn on socket input debugging messages.
nl: Zet socketinvoer debug-berichten aan.

en: Turn on socket input/output debugging messages.
nl: Zet socketinvoer/-uitvoer debug-berichten aan.

en: Turn on socket output debugging messages.
nl: Zet socketuitvoer debug-berichten aan.

en: Turn on task scheduler debugging messages.
nl: Zet taaktijdverdeler debug-berichten aan.

en: Type in a group search string and press ENTER.  Wildcards are allowed.
nl: Type een groep-zoekwoord en druk op ENTER. Jokers zijn toegestaan.

en: Type in a search string and press ENTER. Wildcards are allowed; see http://pan.rebelbase.com/wildmat.html for more information.
nl: Type een groep-zoekwoord en druk op ENTER. Jokers zijn toegestaan; zie http://pan.rebelbase.com/wildmat.html voor meer informatie.

en: Type in the name you would like Pan to show when referring to this profile you have just setup.  You can name the profile anything you want to.
nl: Tik de naam in die pan laat zien en waaronder deze informatie is opgeslagen U kunt deze naam achteraf altijd wijzingen.

en: Type the name of your Internet news server.
nl: Type de naam van uw internet nieuwsserver.

en: UNKNOWN
nl: ONBEKEND

en: UUEncoded (universally accepted)
nl: UUEncoded (universeel geaccepteerd)

en: UUEncoding - Universally Accepted
nl: UUEncoding - Algemeen geaccepteerd

en: Unable to cancel article: Couldn't find matching article in folder `pan.sent'!
nl: Kan artikel niet annuleren: overeenkomend artikel in map `pan.sent' ontbreekt!

en: Unable to connect to server %s:%d
nl: Kan geen verbinding maken met server %s:%d

en: Unable to open connection to mail server "%s"
nl: Kan geen connectie openenen naar emailserver "%s"

en: Unable to parse the geometry string "%s"
nl: Niet mogelijk om de geometry strings "%s" te verwerken

en: Unable to supersede article: Couldn't find matching article in folder `pan.sent'!
nl: Kan artikel niet vervangen: Overeenkomend artikel in map `pan.sent' ontbreekt!

en: Unf_lag Selected Articles
nl: Ontv_lag geselecteerde artikelen

en: Unflag
nl: Ontvlaggen

en: Unflag Selected Threads
nl: Geselecteerde berichtketens ontvlaggen

en: Unflag Thr_eads
nl: B_erichtketens ontvlaggen

en: Unknown Content Type
nl: Onbekend Inhoud Type

en: Unknown Encoding
nl: Onbekend Codering

en: Unread
nl: Ongelezen

en: Unread Only
nl: Alleen ongelezen

en: Unsubscribe
nl: Schrijf uit

en: Updating Header Pane...
nl: Bezig met vernieuwen Koppen-vensterdeel...

en: Use Article Subject
nl: Artikelonderwerp gebruiken

en: Use Custom Filename
nl: Eigen bestandsnaam gebruiken

en: Use Encoded Filename
nl: Geëncodeerde bestandsnaam gebruiken

en: Use Message-ID
nl: Bericht-ID gebruiken

en: Use Subject
nl: Onderwerp gebruiken

en: Use gdk_fontset_load instead of gdk_font_load
nl: Gebruik gdk_fontset_load in plaats van gdk_font_load

en: Use the selected profile to create a new profile
nl: Geselecteerd profiel gebruiken om een nieuw profiel te creëren

en: Usenet posting failed.
nl: Verzenden van nieuwsgroepbericht mislukt.

en: User Profile
nl: Gebruikersprofiel

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: View Article Tab
nl: Bekijk artikel-tab

en: View Group Tab
nl: Bekijk Groep-tab

en: View Header Ta_b
nl: Bekijk Kop-ta_b

en: View Header Tab
nl: Bekijk kop-tab

en: View Pa_nes as Tabs
nl: Ve_nsterdelen zien eruit als tabs

en: View _Article Tab
nl: Bekijk _artikel-tab

en: WARNING: %d lines >80 characters in the message.
nl: WARNING: %d regels >80 tekens in het bericht.

en: WARNING: %d lines too wide in signature
nl: WARNING: %d regels te breed in ondertekening

en: WARNING: Crossposting without setting Followup-To.
nl: WARNING: Crossposting zonder followup-To in te stellen.

en: WARNING: Following-Up to many groups.
nl: WARNING: Following-Up naar teveel groepen

en: WARNING: Group "%s" is read-only.
nl: WAARSCHUWING: Groep "%s" is alleen-lezen.

en: WARNING: Posting to a large number of groups.
nl: WARNING:  Stuurt naar een groot aantal groepen.

en: WARNING: Signature prefix with no signature.
nl: WARNING: Ondertekening voorzet zonder ondertekening.

en: WARNING: The message is entirely quoted text!
nl: WARNING: Het bericht is volledig geciteerd!

en: WARNING: The message is mostly quoted text.
nl: WARNING: Het grootste deel van de tekst is geciteerd

en: WARNING: Unknown group: "%s".
nl: WARNING: Onbekende groep: "%s".

en: WARNING: signature is more than 4 lines long
nl: WARNING: ondertekening is langer dan 4 regels

en: Waiting to decode "%s"
nl: Bezig met wachten met decoderen van "%s"

en: Watch Selected Threads
nl: Geselecteerde berichtketens bewaken

en: Watched
nl: Bewaakt

en: Watched Threads
nl: Bewaakte Thread

en: We don't have a group list for server "%s".
    Shall we get one?
nl: We hebben geen groepenlijst van server "%s".
    Eéntje ophalen?

en: Welcome to Pan
nl: Welkom bij Pan

en: When a followup changes the subject, show as new thread
nl: Geef weer als nieuwe thread wanneer een followup het onderwerp verandert.

en: When you post a message to a newsgroup, your display name will appear in the From field.  Type your name in as you would like it to appear.
nl: Als u een bericht verzend naar een nieuwgroep, wordt u naam afgedrukt in het Van veld.	Tiep uw naam zoals u wilt dat het verschijnt.

en: Which Articles to Show
nl: Welke artikelen tonen

en: Wildcard group specification:
nl: Joker groepspecificatie:

en: Wrap Text
nl: Wrap Tekst

en: Wrap body of the original message when replying
nl: Regelterugloop toepassen op romp van origineel bericht bij antwoorden

en: Wrote %d profiles to '%s'
nl: %d profielen geschreven naar '%s'

en: Wrote rules to `%s'
nl: Regels naar `%s' geschreven

en: Yenc (30 percent smaller than UUEnc but less universal)
nl: Yenc (30 procent kleiner dan UUEnc maar minder universeel)

en: Yenc - Smaller files, less universal
nl: Yenc - kleinere bestanden, minder universeel

en: You haven't loaded an article to print.
nl: U heeft geen artikel geladen om af te drukken.

en: You need at least one profile
nl: U heeft tenminste één profiel nodig

en: Your Name
nl: Uw naam

en: Your message was saved in the folder ``pan.sendlater''
nl: Uw bericht is opgeslagen in de map ``pan.sendlater''

en: Your real name contained double quotes.
    Converting into single quotes.
nl: Uw echte naam bevatte dubbele aanhalingstekens.
    Deze worden omgezet naar enkele aanhalingstekens.

en: Zoom/Unzoom
nl: Inzoomen/Uitzoomen

en: [This is an email copy of a Usenet post to "%s"]
nl: [Dit is een e-mailkopie van een nieuwsgroepartikel naar "%s"]

en: _Article
nl: _Artikel

en: _Articles
nl: _Artikelen

en: _Cancel...
nl: _Annuleren

en: _Delete
nl: Verwij_der

en: _Delete Folder...
nl: _Verwijder map...

en: _Delete article
nl: _Verwijder artikel

en: _Deselect all Groups
nl: _Deselecteer alle groepen

en: _Edit Article in Folder
nl: Artikel in map _Bewerken

en: _Empty...
nl: _Leeg...

en: _Export .newsrc...
nl: _Exporteren .newsrc...

en: _Feedback...
nl: _Terugkoppeling...

en: _Flag
nl: _Vlag

en: _Flag body for download
nl: _Vlag romp voor download

en: _Follow-Up to newsgroup
nl: _Opvolgen naar nieuwsgroep

en: _Groups
nl: _Groepen

en: _Ignore Threads
nl: Berichtketens _negeren

en: _Ignore thread (hides the thread by default)
nl: _Negeer berichtketen (verbergt de berichtketen standaard)

en: _Import .newsrc...
nl: _Importeren .newsrc...

en: _Load Articles When Selected:
nl: _Laad artikelen indien geselecteerd:

en: _Mark as Read
nl: _Markeer als gelezen

en: _Navigate
nl: _Navigeer

en: _New Folder...
nl: _Nieuwe map...

en: _Next Unread Article
nl: _Volgende ongelezen artikel

en: _Online/Offline Settings...
nl: _On line/Off line instellingen...

en: _Open Attachments...
nl: _Open bijvoegsels...

en: _Parent Article
nl: _Ouder-artikel

en: _Play a Sound:
nl: Speel geluid:

en: _Post to newsgroup
nl: _Plaatsen in nieuwsgroep

en: _Print Article...
nl: Artikel _Afdrukken

en: _Properties...
nl: Eigenschappen...

en: _Read Article
nl: _Lees artikel

en: _Reply by E-mail
nl: _Antwoord per e-mail

en: _Retrieve body
nl: Romp _ophalen

en: _Rot13 Selected Text
nl: _Rot13 Geselecteerde Tekst

en: _Rules...
nl: _Regels...

en: _Save Articles As...
nl: _Bewaar artikelen als...

en: _Subscribe
nl: _Abonneren

en: _Supersede...
nl: _Vervangen...

en: _Task Manager...
nl: _Taakbeheer

en: _Unsubscribe
nl: _Opzeggen

en: _View
nl: Bekijk

en: _View Group Tab
nl: Be_kijk Groep-tab

en: _Watch Threads
nl: Be_waak berichtketens

en: _Watch thread (highlights the thread)
nl: Be_waak berichtketen (markeert de berichtketen)

en: ``Followup-To: poster'': sending email to author.
nl: ``Opvolgen-Naar: poster'': e-mail wordt naar de auteur verzonden.

en: ``Followup-To:`` contains an email address: sending email to author.
nl: ``Opvolgen-Naar:`` bevat een e-mailadres: e-mail wordt naar auteur verzonden.

en: all groups
nl: alle groepen

en: all headers
nl: alle koppen

en: backup previous .newsrc file before exporting
nl: maak reservekopie van vorig .newsrc-bestand alvorens te exporteren

en: contains the phrase
nl: bevat de zin

en: default
nl: standaard

en: new groups
nl: nieuwe groepen

en: new headers
nl: nieuwe koppen

en: read/write subscribed groups only
nl: lees/schrijf alleen in geabonneerde groepen

en: sample
nl: voorbeeld

en: socket [%p] failed its read
nl: socket [%p] faalde tijdens lezen

en: socket [%p] failed its read:
    %s
nl: socket [%p] faalde tijdens lezen:
    %s

en: thread %lu attempted to remove a lock it didn't have from %s:%d (%s)
nl: thread %lu trachtte een slot dat het niet had te verwijderen van %s:%d (%s)

en: unknown@spammesenseless.com
nl: onbekend@spammijsuf.com

en: unknown@spammesenseless.net
nl: onbekend@spammijsuf.net
