gqview 1.0 - en to uk translation catalogue (335 entries)

en:   +t, --with-tools           force show of tools
uk:   +t, --with-tools    форсувати показ панелі інструментів

en:   --debug                    turn on debug output
uk:   --debug             ввімкнути вивід відлагоджувальної інформації

en:   -f, --fullscreen           start in full screen mode
uk:   -t, --fullscreen    стартувати в повноекранному режимі

en:   -h, --help                 show this message
uk:   -h, --help          показати це повідомлення

en:   -l, --list                 open collection window for command line
uk:   -l, --list          відкрити вікно колекції зі списком з командної стрічки

en:   -s, --slideshow            start in slideshow mode
uk:   -s, --slideshow     стартувати в режимі показу слайдів

en:   -t, --without-tools        force hide of tools
uk:   -t, --without-tools форсувати приховування панелі інструментів

en:   -v, --version              print version info
uk:   -v, --version       вивести інформацію про версію

en:  Paused
uk:  Призупинено

en:  Slideshow
uk:  Показ слайдів

en: #
uk: No

en: %d files
uk: %d файлів

en: %d files (%d)%s
uk: %d файлів (%d)%s

en: %d files%s
uk: %d файлів%s

en: %d images
uk: %d зображень

en: %d images (%d)
uk: %d зображень (%d)

en: %d matches found in %d files
uk: %d співпадінь знайдено в %d файлах

en: %s - GQview Collection
uk: %s - колекція GQview

en: ( %d x %d ) %s bytes
uk: ( %d x %d ) %s байт

en: ( ? x ? ) %s bytes
uk: ( ? x ? ) %s байт

en: (Un)Hide file list
uk: (Показати)Приховати список файлів

en: /Edit/Adjust/Rotate 1_80
uk: /Редагування/Підправити/Повернути на 180

en: /Edit/Adjust/Rotate _counterclockwise
uk: /Редагування/Підправити/Повернути проти годинникової стрілки

en: /Edit/Adjust/_Flip
uk: /Редагування/Підправити/Перевернути

en: /Edit/Adjust/_Mirror
uk: /Редагування/Підправити/Відзеркалити

en: /Edit/Adjust/_Rotate clockwise
uk: /Редагування/Підправити/Повернути за годинниковою стрілкою

en: /Edit/Adjust/tear1
uk: /Редагування/Підправити/tear1

en: /Edit/Select _all
uk: /Редагування/Вибрати всіх

en: /Edit/Select _none
uk: /Редагування/Зняти виділення

en: /Edit/Set as _wallpaper
uk: /Редагування/Встановити як тло

en: /Edit/_Adjust
uk: /Редагування/Підправити

en: /Edit/_Options...
uk: /Редагування/Опції...

en: /Edit/_Remove old thumbnails
uk: /Редагування/Видалити старі піктограми

en: /Edit/editor1
uk: /Редагування/editor1

en: /Edit/editor2
uk: /Редагування/editor2

en: /Edit/editor3
uk: /Редагування/editor3

en: /Edit/editor4
uk: /Редагування/editor4

en: /Edit/editor5
uk: /Редагування/editor5

en: /Edit/editor6
uk: /Редагування/editor6

en: /Edit/editor7
uk: /Редагування/editor7

en: /Edit/editor8
uk: /Редагування/editor8

en: /Edit/sep1
uk: /Редагування/sep1

en: /Edit/sep2
uk: /Редагування/sep2

en: /Edit/sep3
uk: /Редагування/sep3

en: /Edit/sep4
uk: /Редагування/sep4

en: /Edit/tear1
uk: /Редагування/tear1

en: /File/Create _Dir...
uk: /Файл/Створити каталог...

en: /File/E_xit
uk: /Файл/Вийти

en: /File/Open _recent
uk: /Файл/Відкрити недавній

en: /File/_Copy...
uk: /Файл/Копіювати...

en: /File/_Delete...
uk: /Файл/Видалити...

en: /File/_Find duplicates...
uk: /Файл/Знайти дублікати

en: /File/_Move...
uk: /Файл/Перенести...

en: /File/_New collection
uk: /Файл/Нова колекція

en: /File/_Open collection...
uk: /Файл/Відкрити колекцію...

en: /File/_Rename...
uk: /Файл/Перейменувати...

en: /File/sep1
uk: /Файл/sep1

en: /File/sep2
uk: /Файл/sep2

en: /File/sep3
uk: /Файл/sep3

en: /File/sep4
uk: /Файл/sep4

en: /File/tear1
uk: /Файл/tear1

en: /Help/_About
uk: /Довідка/Про

en: /Help/_Keyboard shortcuts
uk: /Довідка/Гарячі клавіші

en: /Help/_Release notes
uk: /Довідка/Помітки до цієї версії

en: /Help/sep1
uk: /Довідка/sep1

en: /Help/tear1
uk: /Довідка/tear1

en: /View/(Un)_Float file list
uk: /Вигляд/(При-)Відчепити список файлів

en: /View/(Un)_Hide file list
uk: /Вигляд/(Показати)Приховати список файлів

en: /View/F_ull screen
uk: /Вигляд/На весь екран

en: /View/Toggle _slideshow
uk: /Вигляд/Перемкнути показ слайдів

en: /View/Zoom _1:1
uk: /Вигляд/Оригінальний розмір

en: /View/Zoom _in
uk: /Вигляд/Збільшити

en: /View/Zoom _out
uk: /Вигляд/Зменьшити

en: /View/_Refresh Lists
uk: /Вигляд/Оновити список

en: /View/_Thumbnails
uk: /Вигляд/Піктограми

en: /View/_Zoom to fit
uk: /Вигляд/До розміру вікна

en: /View/sep1
uk: /Вигляд/sep1

en: /View/sep2
uk: /Вигляд/sep2

en: /View/sep3
uk: /Вигляд/sep3

en: /View/tear1
uk: /Вигляд/tear1

en: /_Edit
uk: /Редагування

en: /_File
uk: /Файл

en: /_Help
uk: /Довідка

en: /_View
uk: /Вигляд

en: About to delete multiple files...
uk: Про видалення декількох файлів...

en: About to delete the file:
     %s
uk: Про видалення файла:
     %s

en: Add contents
uk: Додати вміст

en: Add contents recursive
uk: Рекурсивно додати вміст

en: Add to new collection
uk: Додати до нової колекції

en: Adjust
uk: Підправити

en: All Files
uk: Всі файли

en: Append
uk: Приєднати

en: Append collection
uk: Приєднати колекцію

en: Append collection from:
uk: Приєднати колекцію з:

en: Append from collection...
uk: Додати з колекції...

en: Append from file list
uk: Додати зі списку файлів

en: Apply
uk: Застосувати

en: Ascending
uk: Наростаючий

en: Best
uk: Найкращий

en: Bilinear
uk: Білінійний

en: Cache thumbnails
uk: Кешувати піктограми

en: Cache thumbnails into .thumbnails
uk: Кешувати піктограми в .thumbnails

en: Cancel
uk: Відмінити

en: Change to home directory
uk: Змінити на домашній каталог

en: Checksum
uk: Контрольна сума

en: Clear
uk: Очистити

en: Clear cache
uk: Очистити кеш

en: Clearing thumbnails...
uk: Знищення піктограм...

en: Close
uk: Закрити

en: Close collection
uk: Закрити колекцію

en: Close window
uk: Закрити вікно

en: Collection Files
uk: Файли колекції

en: Collection empty
uk: Колекція порожня

en: Collection has been modified.
    Save first?
uk: Колекція була змінена.
    Зберегти спочатку?

en: Collections
uk: Колекції

en: Collections have been modified.
    Exit anyway?
uk: Колекції були змінені.
    Всерівно вийти?

en: Command Line
uk: Командний рядок

en: Command line
uk: Команда стрічка

en: Compare by:
uk: Порівняти за допомогою:

en: Compare to:
uk: Порівняти з:

en: Compare two file sets
uk: Порівняти два набори файлів

en: Comparing...
uk: Порівняння...

en: Configure options
uk: Зконфігурувати опції

en: Confirm file delete
uk: Підтверджувати видалення файла

en: Continue
uk: Продовжити

en: Continue slideshow
uk: Продовжити показ слайдів

en: Copy
uk: Копіювати

en: Copy file:
    %s
    to:
uk: Зкопіювати файл:
    %s
    в:

en: Copy multiple files to:
uk: Зкопіювати декілька файлів в:

en: Copy...
uk: Копіювати...

en: Could not create dir:%s
uk: Не можу створити каталог:%s

en: Could not create directory
uk: Не можу створити каталог

en: Create
uk: Створити

en: Create directory in:
    %s
    named:
uk: Створити каталог в:
    %s
    з назвою:

en: Create thumbnails
uk: Створити піктограми

en: Creating GQview dir:%s
uk: Створення каталогу GQview: %s

en: Custom file types:
uk: Додаткові типи фалів:

en: Date
uk: Дата

en: Delay before image change (seconds):
uk: Затримка між зміною зображень (секунд):

en: Delete
uk: Видалити

en: Delete failed
uk: Видалення не вдалося

en: Delete file
uk: Видалити файл

en: Delete files
uk: Видалити файли

en: Delete...
uk: Видалити...

en: Dimensions
uk: Розміри

en: Directory exists
uk: Каталог існує

en: Disable File Filtering
uk: Заборонити фільтрування файлів

en: Dithering method:
uk: Метод імітування напівкольорів:

en: Drop files to compare them.
uk: Киньте файли для їх порівняння.

en: Dropped list includes directories.
uk: Список відкинутих включає каталоги.

en: Edit
uk: Редагувати

en: Editors
uk: Редактори

en: Empty
uk: Порожньо

en: Enable Delete key
uk: Дозволити клавішу Delete

en: Error copying file
uk: Помилка при копіюванні

en: Error creating directory
uk: Помилка створення каталогу

en: Error moving file
uk: Помилка перенесення файла

en: Error renaming file
uk: Помилка при перейменуванні файла

en: Exit
uk: Вийти

en: Exit full screen
uk: Вийти з повноекранного режиму

en: Expand images for zoom to fit.
uk: Збільшувати зображення до розмірів вікна

en: Failed to rename %s to %s.
uk: Не вдалося перйменувати %s на %s.

en: Failed to save the collection:
    %s
uk: Невдалося записати колекцію:
    %s

en: File deletion failed
uk: Видалення фала не вдалося

en: File name %s already exists.
uk: Файл з назвою %s вже існує.

en: File named %s already exists.
uk: Файл з назвою %s вже існує.

en: Filter:
uk: Фільтр:

en: Filtering
uk: Фільтрування

en: Find duplicates - GQview
uk: Пошук дублікатів - GQview

en: Find duplicates recursive...
uk: Рекурсивно знайти дублікати

en: Find duplicates...
uk: Знайти дублікати...

en: Fit image to window
uk: Масштабувати до розміру вікна

en: Fit window to image when tools are hidden/floating
uk: Розмір вікна відповідає зображенню коли інструменти приховані/плаваючі

en: Flip
uk: Перевернути

en: Float Controls
uk: Плаваючі контроли

en: Full screen
uk: На повний екран

en: GQview - copy
uk: GQview - копіювання

en: GQview - exit
uk: GQview - вихід

en: GQview - move
uk: GQview - перенесення

en: GQview - new directory
uk: GQview - новий каталог

en: GQview - rename
uk: GQview - перейменування

en: GQview Tools
uk: Інструменти GQview

en: GQview configuration
uk: Конфігурація GQview

en: GQview full screen
uk: GQview у повний екран

en: GQview running: %s
uk: GQView запущено: %s

en: General
uk: Загальне

en: Help - GQview
uk: Допомога - GQview

en: Home
uk: Домівка

en: Hyper (best, but slowest)
uk: Гіпер (найкращий і найповільніший)

en: Image
uk: Зображення

en: In place renaming
uk: Перейменування на місці

en: Include files of type:
uk: Включати фали типу:

en: Initial directory
uk: Початковий каталог

en: Insert file drops at pointer location
uk: Вставляти вкинутий файл в позицію курсора

en: Invalid destination
uk: Невірна ціль

en: Invalid directory
uk: Невірний каталог

en: Invalid file name:
    %s
uk: Невірне ім'я файлу:
    %s

en: Invalid filename
uk: Невірне ім'я файлу

en: Leave Zoom at previous setting
uk: Залишити вибране масштабування

en: Limit size when auto-sizing window (%):
uk: Обмежити розмір для автозміни розміру вікна (%):

en: Loading thumbs...
uk: Завантаження піктограм...

en: Menu name
uk: Назва меню

en: Mirror
uk: Відзеркалити

en: Mouse wheel scrolls image
uk: Колесико миші скролює зображення

en: Move
uk: Перенести

en: Move file:
    %s
    to:
uk: Перенести файл:
    %s
    в:

en: Move multiple files to:
uk: Перенести декілька файлів в:

en: Move...
uk: Перенести...

en: Name
uk: Назва

en: Nearest (worst, but fastest)
uk: Найближчий (страшний, але найшвидший)

en: New Directory
uk: Новий каталог

en: None
uk: Нічого

en: Normal
uk: Звичайний

en: Offscreen cache size (Mb per image):
uk: Розмір позаекранного буферу (Мб на зображення):

en: Ok
uk: Гаразд

en: On startup, change to this directory:
uk: При старті перейти у цей каталог:

en: Open
uk: Відкрити

en: Open collection
uk: Відкрити колекцію

en: Open collection from:
uk: Відкрити колекцію з:

en: Overwrite
uk: Переписати

en: Overwrite File
uk: Переписати файл

en: Overwrite collection file:
    %s
uk: Переписати файл колекції:
    %s

en: Overwrite file
uk: Переписати файл

en: Overwrite file:
     %s
     with:
     %s
uk: Перепистаии файл:
     %s
     на:
     %s

en: Overwrite file:
    %s
     with:
    %s
uk: Переписати файл:
    %s
     на:
    %s

en: Overwrite file:
    %s
    by renaming:
    %s
uk: Переписати файл:
    %s
    перейменувавши в:
    %s

en: Path
uk: Шлях

en: Pause slideshow
uk: Призупинити показ слайдів

en: Place dialogs under mouse
uk: Розміщувати ділоги під мишою

en: Please select an existing directory
uk: Виберіть існуючий каталог

en: Preload next image
uk: Завантажувати наперед наступне зображення

en: Progressive keyboard scrolling
uk: Прискорення скролювання з клавіатури

en: Purge thumbnails
uk: Витерти піктограми

en: Purging old thumbnails...
uk: Витирання старих піктограм...

en: Quality
uk: Якість

en: Quality:
uk: Якість:

en: Random
uk: Довільно

en: Reading checksums...
uk: Читання контрольних сум...

en: Reading dimensions...
uk: Читання розмірів...

en: Reading similarity data...
uk: Читання даних про схожість...

en: Rectangular selection
uk: Прямокутне виділення

en: Refresh
uk: Оновити

en: Refresh file list
uk: Оновити список файлів

en: Remember tool state (float/hidden)
uk: Запам'ятовувати стан панелі інструментів

en: Remember window positions
uk: Запам'ятовувати позицію вікна

en: Remove
uk: Стерти

en: Rename
uk: Перейменувати

en: Rename file:
    %s
    to:
uk: Перейменувати файл:
    %s
    в:

en: Rename multiple files:
uk: Перейменувати декілька файлів:

en: Rename...
uk: Переіменувати...

en: Rename:
uk: Перейменувати:

en: Repeat
uk: Повтор

en: Rotate 180
uk: Повернути на 180

en: Rotate clockwise
uk: Повернути за годинниковою стрілкою

en: Rotate counterclockwise
uk: Повернути проти годинникової стрілки

en: Save
uk: Записати

en: Save Failed
uk: Невдалося зберегти

en: Save collection
uk: Зберегти колекцію

en: Save collection as...
uk: Зберегти колекцію як...

en: Save collection as:
uk: Зберегти колекцію як:

en: Select all
uk: Виділити все

en: Select none
uk: Зняти виділення

en: Set as wallpaper
uk: Встановити як тло

en: Set zoom 1:1
uk: Встановити оригінальний розмір

en: Show entries that begin with a dot
uk: Показувати елементи які починаються з крапки

en: Show hidden
uk: Показати приховані

en: Similarity
uk: Схожість

en: Similarity (high)
uk: Схожість (висока)

en: Similarity (low)
uk: Схожість (низька)

en: Size
uk: Розмір

en: Size:
uk: Розмір:

en: Skip
uk: Пропустити

en: Skip directories
uk: Пропустити каталоги

en: Slide show
uk: Показ слайдів

en: Slideshow
uk: Показ слайдів

en: Slideshow recursive
uk: Рекурсивно показувати слайди

en: Sort
uk: Сортувати

en: Sorted by date
uk: Сортувати за датою

en: Sorted by name
uk: Сотрувати за назвою

en: Sorted by number
uk: Сотрувати за числом

en: Sorted by path
uk: Сортувати за шляхом

en: Sorted by size
uk: Сортувати за розміром

en: Source and destination are the same, operation cancelled.
uk: Джерело і ціль це одне і те ж, операція припинена.

en: Source matches destination
uk: Джерело і ціль співпадають

en: Source to copy matches destination
uk: Джерело і ціль копіювання співпадають

en: Source to move matches destination
uk: Джерело і ціль пренесення співпадають

en: Specified path:
    %s
    is a directory, collections are files
uk: Вказаний шлях:
    %s
    це каталог, а колекції це файли

en: Start slideshow
uk: Почати показ слайдів

en: Stop slideshow
uk: Зупинити показ слайдів

en: The current collection is empty, save aborted.
uk: Поточна колекція порожня, збереження перерване.

en: The directory:
    %s
    already exists.
uk: Каталог:
    %s
    вже існує.

en: The path:
    %s
    already exists as a file.
uk: Шлях:
    %s
    вже існує як файл.

en: This will remove all thumbnails that have
    been saved to disk, continue?
uk: Це видалить всі піктограми які були
    збережені на диску, продовжити?

en: Thumbnail image in cache failed to load, trying to recreate.
uk: Не можу завантажити піктограму з кеша, пробую перестворити.

en: Thumbnails
uk: Піктограми

en: Tiles
uk: Кафелем

en: Unable to copy file:
    %s
    to itself.
uk: Не можу скопіювати файл:
    %s
    в самого себе.

en: Unable to copy file:
    %s
    to:
    %s
uk: Не можу зкопіювати файл:
    %s
    в:
    %s

en: Unable to copy file:
    %sto:
    %s
     during multiple file copy.
uk: Не можу скопіювати файл:
    %s
    в:
    %s
     під час багатоелементного копіювання.

en: Unable to create directory:
    %s
uk: Не можу створити каталог:
    %s

en: Unable to delete file:
     %s
     Continue multiple delete operation?
uk: Не можу видалити файл:
     %s
     Продовжити видалення файлів?

en: Unable to delete file:
    %s
uk: Не можу видалити файл:
    %s

en: Unable to load:
    %s
uk: Не можу завантажити:
    %s

en: Unable to move file:
    %s
    to itself.
uk: Не можу перенести файл:
    %s
    в самого себе.

en: Unable to move file:
    %s
    to:
    %s
uk: Не можу перенести файл:
    %s
    в:
    %s

en: Unable to move file:
    %sto:
    %s
     during multiple file move.
uk: Не можу перенести файл:
    %s
    в:
    %s
     під час багатоелементного перенесення.

en: Unable to rename file:
    %s
     to:
    %s
uk: Не можу перейменувати файл:
    %s
    в
    %s

en: Unable to rename file:
    %s
    to:
    %s
uk: Не можу перейменувати файл:
    %s
    на:
    %s

en: Unable to write history lists to: %s
uk: Не можу записати файл історії в: %s

en: Unsorted
uk: Не сортувати

en: Untitled
uk: Без імені

en: Untitled (%d)
uk: Без імені (%d)

en: Usage: gqview [options] [path]
uk: Використання: gqview [options] [path]

en: Use current
uk: Вжити поточний

en: Use xvpics thumbnails when found (read only)
uk: Використовувати піктограми xvpics якщо знайдено (лише читання)

en: View
uk: Переглянути

en: View in new window
uk: Переглянути в новому вікні

en: When new image is selected:
uk: Коли нове зображення вибране:

en: When operating with multiple files, please select
     a directory, not file.
uk: Коли оперуєте багатьма файлами, виберіть 
    каталог а не файл.

en: Windows
uk: Вікна

en: Yes
uk: Так

en: Yes to all
uk: Так для всіх

en: Zoom (scaling):
uk: Масштабування:

en: Zoom 1:1
uk: Оригінальний розмір

en: Zoom in
uk: Збільшити

en: Zoom increment:
uk: Приріст масштабування:

en: Zoom out
uk: Зменшити

en: Zoom to original size
uk: Масштабувати до оригінального розміру

en: error saving config file: %s
uk: помилка при зберіганні конфігураційного файлу: %s

en: format: [.foo;.bar]
uk: формат: [.ext;.ext]

en: in %s...
uk: в %s...

en: in (unknown)...
uk: в (невідомо)...

en: invalid or ignored: %s
    Use --help for options
uk: неправильна чи проігнорована: %s
    Вживайте --help для показу списку опцій

en: to:
uk: в:

en: valid options are:
uk: доступні такі опції:
