gdm2 - en to pl translation catalogue (693 entries)

en: 
    Cannot set your user group, you will not be able to log in, please contact your system administrator.
pl: 
    Nie można ustawić grupy użytkownika, co uniemożliwia zalogowanie. Skontaktuj się z administratorem systemu.

en: 
    Could not delete session %s
       Error: %s
pl: 
    Nie można wyczyścić sesji %s
       Błąd: %s

en: 
    Could not find a suitable name for the default session link
pl: 
    Nie można odnaleźć odpowiedniej nazwy dla odnośnika domyślnej sesji

en: 
    Could not link new default session
       Error: %s
pl: 
    Nie można utworzyć odnośnika do domyślnej sesji
       Błąd: %s

en: 
    Could not remove session %s
       Error: %s
pl: 
    Nie można usunąć sesji %s
       Błąd: %s

en: 
    Could not unlink old default session
       Error: %s
pl: 
    Nie można usunąć poprzedniej domyślnej sesji
       Błąd: %s

en: 
    Could not write contents to session %s
       Error: %s
pl: 
    Nie można zapisać zawartości do sesji %s
       Błąd: %s

en: 
    Could not write session %s
       Error: %s
pl: 
    Nie można zapisać sesji %s
       Błąd: %s

en: 
    Incorrect username or password.  Letters must be typed in the correct case.  Please be sure the Caps Lock key is not enabled
pl: 
    Niepoprawna nazwa użytkownika lub hasło. Pamiętaj, że wielkość liter jest ważna. Upewnij się, że nie jest włączony Caps Lock.

en: 
    The change of the authentication token failed. Please try again later or contact the system administrator.
pl: 
    Zmiana tokena uwierzytelniającego nie powiodła się. Spróbój ponownie później lub skontaktuj się z administratorem systemu.

en: 
    The system administrator has disabled access to the system temporary.
pl: 
    Administrator systemu czasowo zablokował dostęp do systemu.

en: 
    The system administrator has disabled your access to the system temporary.
pl: 
    Administrator systemu czasowo zablokował dostęp do systemu.

en: 
    The system administrator has disabled your account.
pl: 
    Administrator systemu zablokował to konto.

en: 
    The system administrator is not allowed to login from this screen
pl: 
    Logowanie się administratora z tego ekranu jest niedozwolone

en:   (You can change consoles by pressing Ctrl-Alt plus a function key, such as Ctrl-Alt-F7 to go to console 7.  X servers usually run on consoles 7 and higher.)
pl:   (Możesz zmienić aktywną konsolę poprzez naciśnięcie kombinacji Ctrl-Alt wraz z klawiszem funkcyjnym, np. Ctrl-Alt-F7, aby przejść na 7. konsolę. Serwery X wykorzystują zwykle konsolę 7. lub wyższe.)

en: %a %b %d, %H:%M
pl: %a %d %b, %H:%M

en: %a %b %d, %I:%M %p
pl: %a %d %b, %I:%M %p

en: %s language selected
pl: wybrano język %s

en: %s session selected
pl: wybrano sesję %s

en: %s: %s does not exist but must exist.
pl: %s: %s nie istnieje, a jest wymagany.

en: %s: %s is bigger than sysadmin specified maximum file size.
pl: %s: %s jest większy niż określony przez administratora maksymalny rozmiar pliku.

en: %s: %s is not a regular file.
pl: %s: %s nie jest zwykłym plikiem.

en: %s: %s is not owned by uid %d.
pl: %s: właściciel %s nie ma identyfikatora %d.

en: %s: %s is writable by group.
pl: %s: %s jest zapisywalny przez grupę.

en: %s: %s is writable by group/other.
pl: %s: %s jest zapisywalny przez grupę/innych.

en: %s: %s is writable by other.
pl: %s: %s jest zapisywalny przez innych.

en: %s: Can't open fifo!
pl: %s: Nie można otworzyć kolejki FIFO!

en: %s: Cannot find a free display number
pl: %s: Nie można odnaleźć wolnego numeru ekranu

en: %s: Cannot get local addresses!
pl: %s: Nie można pobrać lokalnego adresu!

en: %s: Chooser not found or it can't be executed by the gdm user
pl: %s: Nie odnaleziono choosera, lub nie można go wykonać jako użytkownik gdm

en: %s: Could not bind socket
pl: %s: Nie można powiązać gniazda z adresem

en: %s: Could not get address from hostname!
pl: %s: Nie można uzyskać adresu na podstawie nazwy serwera!

en: %s: Could not get server hostname: %s!
pl: %s: Nie można pobrać nazwy serwera: %s!

en: %s: Could not make FIFO
pl: %s: Nie można stworzyć kolejki FIFO

en: %s: Could not make new cookie file in %s
pl: %s: Nie można stworzyć nowego pliku ciasteczka %s

en: %s: Could not make socket
pl: %s: Nie można stworzyć gniazda

en: %s: Could not open FIFO
pl: %s: Nie można otworzyć kolejki FIFO

en: %s: Could not read address
pl: %s: Nie można uzyskać adresu

en: %s: Could not setup environment for %s. Aborting.
pl: %s: Nie można ustawić środowiska dla %s. Rezygnacja.

en: %s: Couldn't set groupid to %d
pl: %s: Nie można ustawić identyfikatora grupy na %d

en: %s: Couldn't set groupid to 0
pl: %s: Nie można ustawić identyfikatora grupy na 0

en: %s: Couldn't set userid to %d
pl: %s: Nie można ustawić identyfikatora użytkownika na %d

en: %s: Directory %s does not exist.
pl: %s: Katalog %s nie istnieje.

en: %s: Display %s busy.  Trying another display number.
pl: %s: Ekran %s jest zajęty. Spróbuj użyć innego numeru ekranu.

en: %s: Display number %d in use!  I will use %d
pl: %s: Ekran o numerze %d jest już wykorzystany! Zostanie użyty %d

en: %s: Empty server command for display %s
pl: %s: Puste polecenie serwera dla ekranu %s

en: %s: Empty server command, using standard one.
pl: %s: Puste polecenie serwera, wykorzystano domyślne.

en: %s: Error setting up CHLD signal handler
pl: %s: Błąd przy ustalaniu obsługi przerwania CHLD

en: %s: Error setting up HUP signal handler
pl: %s: Błąd przy ustalaniu obsługi przerwania HUP

en: %s: Error setting up INT signal handler
pl: %s: Błąd przy ustalaniu obsługi przerwania INT

en: %s: Error setting up TERM signal handler
pl: %s: Błąd przy ustalaniu obsługi przerwania TERM

en: %s: Error setting up USR1 signal handler
pl: %s: Błąd przy ustalaniu obsługi przerwania USR1

en: %s: Error setting up USR2 signal handler
pl: %s: Błąd przy ustalaniu obsługi przerwania USR2

en: %s: Greeter not found or can't be executed by the gdm user
pl: %s: Nie odnaleziono greetera, lub nie można go wykonać jako użytkownik gdm

en: %s: Home directory for %s: '%s' does not exist!
pl: %s: Katalog domowy użytkownika %s: "%s" nie istnieje!

en: %s: Server was to be spawned by uid %d but that user doesn't exist
pl: %s: Serwer powinien zostać uruchomiony z uid %d, ale użytkownik o tym id nie istnieje

en: %s: Xdmcp disabled and no local servers defined. Adding /usr/bin/X11/X on :%d to allow configuration!
pl: %s: Deaktywowano Xdmcp i nie zdefiniowano lokalnych serwerów. Aby pozwolić na konfigurację, został dodany /usr/bin/X11/X na ekranie :%d!

en: %s: initgroups() failed for %s
pl: %s: Funkcja initgroups() dla %s nie powiodła się

en: (memory buffer
pl:  (bufor w pamięci

en: (memory buffer)
pl: (bufor w pamięci)

en: A comma separated list of users to exclude from the face browser.
pl: Lista rozdzielonych przecinkami nazw użytkowników, którzy nie powinni być wyświetlani na liście twarzy.

en: A command line must start with a forward slash ('/')
pl: Wiersz polecenia musi się rozpoczynać ukośnikiem ("/")

en: A descriptive server name must be supplied
pl: Należy podać opisową nazwę serwera

en: A graphical application for configuring the GNOME Display Manager (GDM)
pl: Aplikacja pozwalająca na konfigurację Menedżera Ekranu GNOME (GDM)

en: A script to run when the X server keeps crashing and the failsafe X server is either empty or also didn't take.  This will run an X setup program defined below.
pl: Skrypt uruchamiany w przypadku, gdy próby uruchomienia serwer X kończą się niepowodzeniem oraz sytucja wygląda podobnie z serwerem awaryjnym, ew. w ogóle nie jest on ustawiony. W tym przypadku zostanie uruchomiony program konfigurujący serwer X, zdefiniowany poniżej.

en: A session name must be unique and not empty
pl: Nazwa sesji musi być unikalna i niepusta

en: A-M|American English
pl: A-M|Angielski (amerykański)

en: A-M|Azerbaijani
pl: A-M|Azerbejdżański

en: A-M|Basque
pl: A-M|Baskijski

en: A-M|British English
pl: A-M|Angielski (brytyjski)

en: A-M|Bulgarian
pl: A-M|Bułgarski

en: A-M|Catalan
pl: A-M|Kataloński

en: A-M|Chinese (simplified)
pl: A-M|Chiński (uproszczony)

en: A-M|Chinese (traditional)
pl: A-M|Chiński (tradycyjny)

en: A-M|Croatian
pl: A-M|Chorwacki

en: A-M|Czech
pl: A-M|Czeski

en: A-M|Danish
pl: A-M|Duński

en: A-M|Dutch
pl: A-M|Holenderski

en: A-M|English
pl: A-M|Angielski

en: A-M|Estonian
pl: A-M|Estoński

en: A-M|Finnish
pl: A-M|Fiński

en: A-M|French
pl: A-M|Francuski

en: A-M|Galician
pl: A-M|Galcyjski

en: A-M|German
pl: A-M|Niemiecki

en: A-M|Greek
pl: A-M|Grecki

en: A-M|Hebrew
pl: A-M|Hebrajski

en: A-M|Hungarian
pl: A-M|Węgierski

en: A-M|Icelandic
pl: A-M|Islandzki

en: A-M|Italian
pl: A-M|Włoski

en: A-M|Japanese
pl: A-M|Japoński

en: A-M|Korean
pl: A-M|Koreański

en: A-M|Latvian
pl: A-M|Łotewski

en: A-M|Lithuanian
pl: A-M|Litewski

en: ADDRESS
pl: ADRES

en: AaBbCcDdEeFfGgHhIiJjKkLlMmNnOoPpQqRrSsTtUuVvWwXxYyZz
pl: AaĄąBbCcĆćDdEeĘęFfGgHhIiJjKkLlŁłMmNnŃńOoÓóPpQqRrSsŚśTtUuVvWwXxYyZzŹźŻż

en: Add server
pl: Dodaj serwer

en: Add session
pl: Dodaj sesję

en: Allow as flexible server
pl: Dozwolony jako zagnieżdżony serwer

en: Allow group writable files and directories
pl: Pozwala na używanie plików i katalogów zapisywalnych przez grupę

en: Allow logging in as root (administrator) user from a remote host using GDM.  This is only relevant if you enable the XDMCP protocol.
pl: Możliwość logowania się za pomocą GDM-a przez użytkownika root ze zdalnych komputerów. Ustawienie to ma znaczenie tylko przy uaktywnieniu protokołu XDMCP.

en: Allow logging in as root (administrator) user.
pl: Umożliwia logowanie się jako użytkownik root.

en: Allow logging in using the timed from a remote host using GDM.  This is only relevant if you enable the XDMCP protocol.  Note that this is insecure since remote hosts can gain access to this computer without the use of a password, so be careful.
pl: Umożliwia logowanie z opóźnieniem czasowym przy użyciu GDM-a na zdalnym komputerze. Odnosi się to tylko do konfiguracji wykorzystującej protokół XDMCP. Przy ustawieniu tym należy zachować ostrożnosć, ponieważ osłabia ono bezpieczeństwo systemu, otwierając do niego zdalny dostęp bez podania hasła.

en: Allow remote timed logins
pl: Możliwość zdalnego logowania z opóźnieniem czasowym

en: Allow root to login remotely with GDM
pl: Możliwość zdalnego logowania się za pomocą GDM-a przez użytkownika root.

en: Allow root to login with GDM
pl: Możliwość logowania się za pomocą GDM-a przez użytkownika root.

en: Allow users to run the configurator from the system menu
pl: Możliwość uruchomienia przez użytkownika programu konfiguracyjnego z menu

en: Allow world writable files and directories
pl: Pozwala na używanie plików i katalogów zapisywalnych przez wszystkich

en: Always restart X servers
pl: Każdorazowe ponowne uruchamianie serwera X

en: Always use 24 hour clock format
pl: Używanie zawsze 24-godzinnego formatu czasu

en: Always use the 24 hour format for the clock in the greeter, even if the norm for the current locale is 12 hour
pl: Używa zawsze 24-godzinnego zapisu czasu w greeterze, nawet, jeśli normą dla aktualnego języka jest zapis 12-godzinny

en: An X server binary to run if the standard one keeps crashing.  If this fails the script below will be run.
pl: Plik serwera X, który zostanie wykorzystany, jeśli standardowy serwer będzie zwracał błędy. Jeśli uruchomienie tego serwera również się nie powiedzie, zostanie uruchomiony poniższy skrypt.

en: An error occured while loading the user interface
    element %s%s from file %s.
    CList type widget should have %d columns.
    Possibly the glade interface description was corrupted.
    %s cannot continue and will exit now.
    You should check your installation of %s or reinstall %s.
pl: W czasie pobierania elementu interfejsu użytkownika o
    nazwie %s%s z pliku %s wystąpił błąd.
    Widget CList powinien zawierać %d kolumn.
    Prawdopodobnie został uszkodzony plik glade opisujący interfejs.
    %s nie może kontynuować pracy i zostanie zakończony.
    Zweryfikuj instalację %s lub przeinstaluj %s.

en: An error occured while loading the user interface
    element %s%s from file %s.
    Possibly the glade interface description was corrupted.
    %s cannot continue and will exit now.
    You should check your installation of %s or reinstall %s.
pl: W czasie pobierania elementu interfejsu użytkownika o
    nazwie %s%s z pliku %s wystąpił błąd.
    Prawdopodobnie został uszkodzony plik glade opisujący interfejs.
    %s nie może kontynuować pracy i zostanie zakończony.
    Zweryfikuj instalację %s lub przeinstaluj %s.

en: An error occured while loading the user interface
    from file %s.
    Possibly the glade interface description was not found.
    %s cannot continue and will exit now.
    You should check your installation of %s or reinstall %s.
pl: W czasie wczytywanie interfejsu użytkownika z pliku %s
    wystąpił błąd.
    Prawdopodobnie plik glade opisujący interfejs nie istnieje.
    %s nie może kontynuować pracy i zostanie zakończony.
    Zweryfikuj instalację %s lub przeinstaluj %s.

en: Appearance
pl: Wygląd

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Apply the current changes
pl: Zastosuj zmiany

en: Are you sure you want to reboot the machine?
pl: Czy na pewno chcesz zrestartować maszynę?

en: Are you sure you want to shut down the machine?
pl: Czy na pewno chcesz wyłączyć maszynę?

en: Are you sure you want to suspend the machine?
pl: Czy na pewno chcesz uśpić maszynę?

en: Are you sure you wish to restart GDM
    now and lose any unsaved data?
pl: Czy na pewno chcesz ponownie uruchomić GDM-a
    i utracić niezapisane dane?

en: Authenticate before running --command
pl: Uwierzytelnienie przed wykonaniem polecenia --command

en: Authentication failed
pl: Uwierzytelnienie nie powiodło się

en: Authentication failure!
pl: Błąd przy uwierzytelnianiu!

en: Authentication token change failed for user %s
pl: Zmiana tokena uwierzytelniającego dla użytkownika %s nie powiodła się

en: Authorization Details
pl: Szczegóły autoryzacji

en: Automatic login
pl: Automatyczne logowanie

en: Automatic login:
pl: Użytkownik logowany automatycznie:

en: Available Sessions
pl: Dostępne sesje

en: Background
pl: Tło

en: Background color:
pl: Kolor tła:

en: Background image:
pl: Obraz w tle:

en: Background program
pl: Program w tle

en: Background program:
pl: Program w tle:

en: Background type:
pl: Typ tła:

en: Basic
pl: Podstawowe

en: Broadcast query
pl: Rozgłoszenie zapytania

en: Browse
pl: Przeglądaj

en: COMMAND
pl: POLECENIE

en: Can't disable xscreensaver display hacks
pl: Nie można unieaktywnić xscreensavera

en: Can't find /etc/pam.d/%s!
pl: Nie można odnaleźć /etc/pam.d/%s!

en: Can't find PAM configuration file for gdm. I've tried %s, %s, %s and %s
pl: Nie można odnaleźć pliku konfiguracyjnego PAM dla gdm. Wypróbowano %s, %s, %s oraz %s.

en: Can't lock screen
pl: Nie można zablokować ekranu

en: Can't open DefaultImage: %s. Suspending face browser!
pl: Nie można otworzyć domyślnego obrazka: %s. Zablokowano wyświetlanie twarzy!

en: Can't open default host icon: %s
pl: Nie można otworzyć ikony hosta: %s

en: Can't open icon file: %s. Suspending iconify feature!
pl: Nie można otworzyć pliku z ikoną: %s. Zablokowano możliwość minimalizacji!

en: Can't set PAM_RHOST=%s
pl: Nie można ustawić PAM_RHOST=%s

en: Can't set PAM_RUSER=%s
pl: Nie można ustawić PAM_RUSER=%s

en: Can't set PAM_TTY=%s
pl: Nie można ustawić PAM_TTY=%s

en: Cannot communicate with gdm, perhaps you have an old version running.
pl: Nie można nawiązać komunikacji z GDM-em, być może uruchomiona jest stara wersja.

en: Cannot find "xterm" to start a failsafe session.
pl: Nie można odnaleźć programu "xterm" potrzebnego przy sesji awaryjnej.

en: Cannot find the gdmconfigurator widget in
    the glade interface description file
    Please check your installation.
pl: Nie można odnaleźć widgetu gdmconfigurator w
    pliku glade, opisującym interfejs użytkownika.
    Sprawdź poprawność instalacji.

en: Cannot find the glade interface description
    file, cannot run gdmchooser.
    Please check your installation and the
    location of the gdmchooser.glade file.
pl: Nie można odnaleźć pliku glade, opisującego
    interfejs użytkownika, uruchomienie programu
    gdmchooser nie jest możliwe.
    Sprawdź poprawność instalacji i położenie pliku
    gdmchooser.glade.

en: Cannot find the glade interface description
    file, cannot run gdmconfig.
    Please check your installation and the
    location of the gdmconfig.glade file.
pl: Nie można odnaleźć pliku glade, opisującego
    interfejs użytkownika, uruchomienie programu
    gdmconfig nie jest możliwe.
    Sprawdź poprawność instalacji i położenie pliku
    gdmconfig.glade.

en: Cannot get passwd structure for %s
pl: Nie można uzyskać struktury passwd dla %s

en: Cannot set user group for %s
pl: Nie można ustawić grupy użytkownika dla %s

en: Cannot setup pam handle with null login and/or display
pl: Nie można ustawić uchwytu PAM-a bez loginu oraz ekranu

en: Cannot start the chooser program,
    you will not be able to log in.
    Please contact the system administrator.
pl: Nie można uruchomić programu wybierającego,
    co uniemożliwia zalogowanie się do systemu.
    Skontaktuj się z administratorem systemu.

en: Cannot start the greeter program,
    you will not be able to log in.
    This display will be disabled.
    Try logging in by other means and
    editing the configuration file
pl: Nie można uruchomić greetera, co
    uniemożliwia zalogowanie.
    Bieżący ekran zostanie unieaktywniony.
    Spróbuj zalogować się do systemu w
    inny sposób i poprawić konfigurację.

en: Cannot start the session, most likely the
    session does not exist.  Please select from
    the list of available sessions in the login
    dialog window.
pl: Nie można rozpocząć sesji. Prawdopodobnie
    sesja nie istnieje. Wybierz jedną z dostępnych
    sesji z listy w oknie logowania.

en: Cannot start your shell.  It could be that the
    system administrator has disabled your login.
    It could also indicate an error with your account.
pl: Nie można uruchomić powłoki. Może to oznaczać, że
    administrator systemu zablokował konto, lub
    nie zostało ono prawidłowo skonfigurowane.

en: Choose a host to connect to from the selection below.
pl: Wybierz z poniższej listy komputer, z którym chcesz się połączyć.

en: Choose an icon
pl: Wybór ikony

en: Choose server
pl: Wybór serwera

en: Choose the X server to start
pl: Wybierz serwer X, który chcesz uruchomić

en: Choose the directory to search for faces
pl: Wybór katalogu z obrazami twarzy

en: Chooser
pl: Program wybierający

en: Chooser command:
pl: Polecenie uruchamiające program wybierający:

en: Client address to return in response to xdm
pl: Adres klienta zwracany w odpowiedzi do XDM-a

en: Color
pl: Kolor

en: Comma separated list of hostnames to list in the chooser (in addition to the broadcast above)
pl: Lista rozdzielonych przecinkami nazw komputerów, wyświetlanych przez choosera (poza wynikiem powyższego rozgłaszania)

en: Command
pl: Polecenie

en: Command line:
pl: Wiersz poleceń:

en: Configurator command:
pl: Polecenie konfiguracyjne:

en: Configure GDM (this login manager). This will require the root password.
pl: Uruchamia progrem konfiguracyjny GDM-a. Opcja ta wymaga hasła użytkownika root.

en: Configure the GNOME Display Manager.
    Please submit any bugs or feature requests at http://bugzilla.gnome.org under the `gdm' product.
pl: Konfigurator GDM-a.
    Prosimy o zgłaszanie błędów lub pomysłów na nowe możliwości za pomocą witryny http://bugzilla.gnome.org, wykorzystując "gdm" jako nazwę produktu.

en: Configure...
pl: Skonfiguruj...

en: Connect
pl: Połącz

en: Connection Settings
pl: Ustawienia połączenia

en: Connection type to return in response to xdm
pl: Typ połączenia zwracany w odpowiedzi do XDM-a

en: Could not execute the configuration
    program.  Make sure it's path is set
    correctly in the configuration file.
pl: Nie można uruchomić programu
    konfiguracyjnego. Upewnij się, że
    ścieżka w pliku konfiguracyjnym jest
    poprawnie ustawiona.

en: Could not execute the configuration
    program.  Make sure it's path is set
    correctly in the configuration file.
    I will attempt to start it from the
    default location.
pl: Nie można uruchomić programu
    konfiguracyjnego. Upewnij się, że
    ścieżka w pliku konfiguracyjnym jest
    poprawnie ustawiona. Następi próba uruchomienia z domyślnego
    położenia.

en: Could not find a free display number
pl: Nie można odnaleźć wolnego numeru ekranu

en: Could not find the GNOME installation,
    will try running the "Failsafe xterm"
    session.
pl: Nie można odnaleźć instalacji GNOME.
    Wykorzystana zostanie sesja
    "Awaryjny xterm".

en: Could not fork a new process!
    
    You likely won't be able to log in either.
pl: Nie można stworzyć nowego procesu!
    
    Prawdopodobnie zalogowanie się również nie będzie możliwe.

en: Could not set signal mask!
pl: Nie można ustawić maski blokowanych sygnałów!

en: Could not setgid %d. Aborting.
pl: Nie można wykonać setgid %d. Rezygnacja.

en: Couldn't authenticate user
pl: Uwierzytelnienie użytkownika nie powiodło się

en: Couldn't open session for %s
pl: Nie można otworzyć sesji dla %s

en: Couldn't set acct. mgmt for %s
pl: Operacja pam_acct_mgmt() dla %s nie powiodła się

en: Couldn't set credentials for %s
pl: Nie można ustawić wierzytelności dla %s

en: Create new session
pl: Stwórz nową sesję

en: Custom command line:
pl: Dowolny wiersz poleceń:

en: Debugging
pl: Wyszukiwanie błędów

en: Debugging output
pl: Wypisywanie komunikatów wspomagających wyszukiwanie błędów

en: Default
pl: Domyślna

en: Default $PATH:
pl: Domyślna wartość zmiennej $PATH:

en: Default GNOME session file:
pl: Domyślny plik sesji GNOME:

en: Default face image:
pl: Domyślny obraz twarzy:

en: Default font:
pl: Domyślna czcionka:

en: Default host image:
pl: Domyślny obraz komputera:

en: Default locale:
pl: Domyślne ustawienia narodowe:

en: Delete server
pl: Usuń serwer

en: Denied XDMCP query from host %s
pl: Odrzucono połączenie XDMCP z hosta %s

en: Determines whether GDM should kill X clients started by the init scripts when the user logs in.
pl: Powoduje usuwanie procesów klientów X, uruchamianych przez skrypty init po zalogowaniu się użytkownika.

en: Directories
pl: Katalogi

en: Directory for host images:
pl: Katalog z obrazami komputerów:

en: Disconnect
pl: Rozłącz

en: Display %s is busy, there is another X server already running
pl: Ekran %s jest zajęty, uruchomiony jest na nim inny serwer X

en: Display '%s' cannot be opened by Xnest
pl: Xnest nie może otworzyć ekranu "%s"

en: Display initialization directory:
pl: Katalog skryptów inicjujących ekran:

en: Displays per host:
pl: Ekranów na komputer:

en: Do direct query instead of indirect (chooser)
pl: Bezpośrednie zapytanie zamiast pośredniego (chooser)

en: Do not lock current screen
pl: Bez blokowania bieżącego ekranu

en: Do note allow the user to drag the login window around
pl: Uniemożliwia użytkownikowi przemieszczanie okna logowania

en: Don't check for running gdm
pl: Bez sprawdzania, czy jest uruchomiony gdm

en: Doubleclick here to un-iconify the login window, so that you may log in.
pl: Kliknij tutaj, aby rozwinąć okno logowania z ikony i móc się zalogować.

en: Edit server
pl: Zmodyfikuj serwer

en: Enable XDMCP
pl: Uaktywnienie XDMCP

en: Enable XDMCP, a protocol to allow others to log in remotely
pl: Uaktywnia XDMCP - protokół pozwalający na zdalne logowanie się

en: Enable debugging output
pl: Wypisywanie komunikatów wspomagających wyszukiwanie błędów

en: Enable debugging output to be printed into the syslog.  Useful for tracking down problems.  But not so useful for normal usage as it can fill up your logs very quickly.
pl: Powoduje wypisywanie za pośrednictwem sysloga komunikatów błędów, przydatnych podczas wyszukiwania błędów oraz problemów z konfiguracją. Nie należy używać tej opcji, jeśli wszystko działa poprawnie, ponieważ może to spowodować zapełnienie dzienników systemowych.

en: Enter a name for the new session
pl: Wprowadź nazwę nowej sesji

en: Enter the root password
    to run the configuration.
pl: Wprowadź hasło użytkownika root
    aby uruchomić program konfiguracyjny.

en: Environment
pl: Środowisko

en: Error reading session script!
pl: Błąd przy wczytywaniu skryptu sesji!

en: Error reading this session script
pl: Błąd podczas odczytu skryptu sesji

en: Exclude these users:
pl: Użytkownicy wyłączeni z listy:

en: Executables
pl: Programy

en: Exit the application
pl: Kończy pracę aplikacji

en: Expert
pl: Zaawansowane

en: Extra arguments
pl: Dodatkowe argumenty

en: Extra arguments:
pl: Dodatkowe argumenty:

en: Extra options for Xnest
pl: Dodatkowe opcje Xnest

en: Extras
pl: Dodatki

en: Face browser
pl: Przeglądarka twarzy

en: Failed to restart self
pl: Nie można zrestartować programu

en: Failed to start X server several times in a short time period; disabling display %s
pl: W krótkim okresie czasu wielokrotnie nie powiodło się uruchomienie serwera X. Ekran %s został unieaktywniony.

en: Failed to start the display server several times in a short time period; disabling display %s
pl: W krótkim okresie czasu wielokrotnie nie powiodło się uruchomienie serwera ekranu. Ekran %s został unieaktywniony.

en: Failsafe
pl: Awaryjna

en: Failsafe Gnome
pl: Awaryjny GNOME

en: Failsafe X server:
pl: Awaryjny serwer X:

en: Failsafe xterm
pl: Awaryjny xterm

en: File %s cannot be open for reading
    Error: %s
pl: Nie można otworzyć pliku %s do odczytu
    Błąd: %s

en: File %s cannot be open for writing
    Error: %s
pl: Nie można otworzyć pliku %s do zapisu
    Błąd: %s

en: Finger
pl: Finger (informacje o użytkowniku)

en: Flexible
pl: Zagnieżdżony

en: Flexible server request denied: Not authenticated
pl: Odrzucono żądanie zagnieżdżonego serwera: Brak uwierzytelnienia

en: GDM Configuration Utility
pl: Narzędzie konfiguracyjne GDM

en: GDM Configurator
pl: Konfigurator GDM

en: GDM Host Chooser
pl: GDM - program wybierający

en: GDM Login
pl: GDM - logowanie

en: GDM is not running.
    Please ask your system administrator to start it.
pl: GDM nie jest uruchomiony.
    Zwróć się do administratora systemu o uruchomienie go.

en: GDM runs as this group:
pl: Uruchamianie GDM-a z grupą:

en: GDM runs as this user:
pl: Uruchamianie GDM-a jako użytkownika:

en: GNOME Desktop Manager
pl: Menedżer biurka GNOME

en: GNOME Display Manager Configurator
pl: Program konfiguracyjny GDM-a

en: Gdm restarting ...
pl: Ponowne uruchamianie GDM-a...

en: General Appearance
pl: Wygląd ogólny

en: Glade file is on crack! Make sure the correct file is installed!
    file: %s widget: %s
pl: Plik glade jest uszkodzony. Upewnij się, że zainstalowany jest właściwy plik!
    plik: %s, widget: %s

en: Glade file is on crack! Make sure the correct file is installed!
    file: %s widget: %s expected clist columns: %d
pl: Plik glade jest uszkodzony. Upewnij się, że zainstalowany jest właściwy plik!
    plik: %s, widget: %s, oczekiwana liczba kolumn: %d

en: Global faces directory:
pl: Globalny katalog z twarzami:

en: Gnome
pl: GNOME

en: Gnome Chooser
pl: GNOME - program wybierający

en: Gnome Failsafe
pl: Awaryjny GNOME

en: Greeter Look and Feel
pl: Wygląd i zachowanie greetera

en: Greeter command:
pl: Polecenie uruchamiające greetera:

en: Group writable
pl: Zapis przez grupę

en: Gtk+ RC file:
pl: Plik z konfiguracją GTK+:

en: Halt command:
pl: Polecenie kończące pracę systemu:

en: Help
pl: Pomoc

en: Honour indirect requests
pl: Przyjmowanie pośrednich połączeń

en: Hosts
pl: Komputery

en: Hosts to list:
pl: Wyświetlane komputery:

en: How to use this application
pl: Wyświetla opis wykorzystania aplikacji

en: I cannot start the X server (your graphical interface).  It is likely that it is not set up correctly.  Would you like to view the X server output to diagnose the problem?
pl: Nie można uruchomić serwera X (odpowiedzialnego za interfejs graficzny). Prawdopodobnie nie został on poprawnie skonfigurowany. Czy chcesz obejrzeć zawartość wyjścia serwera, aby zdiagnozować problem?

en: I cannot start the X server (your graphical interface).  It is likely that it is not set up correctly.  You will need to log in on a console and rerun the X configuration program.  Then restart GDM.
pl: Nie można uruchomić serwera X (odpowiedzialnego za interfejs graficzny). Prawdopodobnie nie został on poprawnie skonfigurowany. Powróć na konsolę i uruchom program konfigurujący serwer X, a następnie uruchom ponownie GDM-a.

en: I cannot start the X server (your graphical interface).  It seems that the pointer device (your mouse) is not set up correctly.  Would you like to view the X server output to diagnose the problem?
pl: Nie można uruchomić serwera X (odpowiedzialnego za interfejs graficzny). Prawdopodobnie nie została poprawnie skonfigurowana mysz. Czy chcesz obejrzeć zawartość wyjścia serwera, aby zdiagnozować problem?

en: I could not start the X
    server (your graphical environment)
    due to some internal error.
    Please contact your system administrator
    or check your syslog to diagnose.
    In the meantime this display will be
    disabled.  Please restart gdm when
    the problem is corrected.
pl: Z powodu wewnętrznego błędu nie można
    uruchomić serwera X (odpowiedzialnego za
    interfejs graficzny).
    Skontaktuj się z administratorem systemu
    lub zdiagnozuj problem na podstawie zawartości
    pliku syslog. Ekran zostanie tymczasowo
    unieaktywniony. Po naprawieniu problemu
    ponownie uruchom GDM-a.

en: I could not start the regular X
    server (your graphical environment)
    and so this is a failsafe X server.
    You should log in and properly
    configure the X server.
pl: Nie można uruchomić zwykłego serwera X
    (odpowiedzialnego za interfejs graficzny),zostanie więc uruchomiony awaryjny serwer.
    Po zalogowaniu się postaraj się poprawnie
    skonfigurować podstawowy serwer X.

en: I will disable this X server for now.  Restart GDM when it is configured correctly.
pl: Ten serwer X zostanie tymczasowo unieaktywniony. Po jego poprawnym skonfigurowaniu uruchom ponownie GDM-a.

en: I will now try to restart the X server again.
pl: Nastąpi teraz ponowna próba uruchomienia serwera X.

en: Iconify the login window
pl: Przekształcenie okna logowania w ikonę

en: If the user fails to authenticate himself the login window should Quiver to indicate failure
pl: Powoduje drżenie okna logowania, jeśli uwierzytelnienie użytkownika zakończy się niepowodzeniem.

en: If you have xinerama multi display setup which screen should the login window appear on.  0 will usually do just fine.
pl: W przypadku wykorzystania przez serwer X rozszerzenia xinerama, poniższe ustawienie określa, na którym ekranie powinno być wyświetlane okno logowania. Pozostawienie wartości 0 jest zwykle odpowiednim rozwiązaniem.

en: Image
pl: Obraz

en: Indirect XDMCP is not enabled,
    please ask your system administrator to enable it
    in the GDM configurator program.
pl: Pośrednie XDMCP nie jest aktywne.
    Zwróć się do administratora systemu o jego uaktywnienie za pomocą programu konfiguracyjnego GDM-a.

en: Information
pl: Informacja

en: Instead of reinitializing running servers when a user logs out.  Always kill and then start the server again.
pl: Ponownie uruchamia serwery, zamiast zmiany ich konfiguracji dopiero po wylogowaniu się użytkowników.

en: Interval in minutes in which to ping the server.  If the server doesn't respond in this many minutes (that is before the next time we ping it) the display will be terminated.
pl: Okres (w minutach) pomiędzy kolejnymi wysłanymi do serwera pakietami ping. Jeśli serwer nie odpowie na poprzedni pakiet przed wysłaniem poprzedniego, ekran zostanie odłączony.

en: Invalid server command '%s'
pl: Niepoprawne polecenie serwera "%s"

en: Just run Xnest, no query (no chooser)
pl: Bezpośrednie uruchomienie Xnest, bez zapytania (bez choosera)

en: Kill 'init' clients
pl: Usuwanie klientów uruchomionych przez "init"

en: Language
pl: Język

en: Last
pl: Poprzedni

en: Limits
pl: Ograniczenia

en: Listen on UDP port:
pl: Nasłuchiwanie na porcie UDP:

en: Locale file:
pl: Plik z ustawieniami narodowymi:

en: Localization
pl: Lokalizacja

en: Lock position
pl: Zablokowane położenie

en: Log in as another user inside a nested window
pl: Logowanie jako inny użytkownik w zagnieżdżonym oknie

en: Log in as another user without loging out
pl: Logowanie jako inny użytkownik bez wylogowywania się

en: Log in using the language that you have used last time you logged in
pl: Loguje z wykorzystaniem języka użytego przy poprzednim logowaniu

en: Log in using the session that you have used last time you logged in
pl: Loguje przy użyciu sesji, która była wykorzystana przy poprzednim logowaniu

en: Logging directory:
pl: Katalog dziennika:

en: Login a user automatically after a specified number of seconds
pl: Automatyczne logowanie wybranego użytkownika po określonej liczbie sekund

en: Login a user automatically on first bootup
pl: Automatyczne logowanie wybranego użytkownika po uruchomieniu systemu

en: Login appearance
pl: Wygląd ekranu logowania

en: Login behaviour
pl: Zachowanie ekranu logowania

en: Login sessions
pl: Sesje logowania

en: Make this the default server
pl: Używany jako serwer domyślny

en: Manually set position
pl: Ręczne ustalenie położenia

en: Max pending indirect requests:
pl: Maksymalna liczba oczekujących pośrednich połączeń:

en: Maximum displays per single host.  You can use this to prevent attacks by hogging all the possible displays.  Does not apply to local connections.
pl: Maksymalna liczba ekranów na jeden komputer.  Opcja ta pozwala na ochronę przed atakami poprzez zajęcie wszystkich ekranów.  Nie odnosi się do lokalnych połączeń.

en: Maximum face height:
pl: Maksymalna wysokość obrazu twarzy:

en: Maximum face width:
pl: Maksymalna szerokość obrazu twarzy:

en: Maximum indirect wait time:
pl: Maksymalny czas oczekiwania przy połączeniach pośrednich:

en: Maximum number of flexible servers:
pl: Maksymalna liczba zagnieżdżonych serwerów:

en: Maximum pending requests:
pl: Maksymalna liczba oczekujących połączeń:

en: Maximum remote sessions:
pl: Maksymalna liczba zdalnych sesji:

en: Maximum session file length:
pl: Maksymalny rozmiar pliku sesji:

en: Maximum user file length:
pl: Maksymalny rozmiar pliku użytkownika:

en: Maximum wait time:
pl: Maksymalny czas oczekiwania:

en: Minimised Icon:
pl: Ikona okna:

en: Miscellaneous
pl: Różne

en: Most recently queried hosts
pl: Ostatnio wykorzystywane komputery

en: N-Z|Brazilian Portuguese
pl: N-Z|Brazylijski Portugalski

en: N-Z|Norwegian (bokmal)
pl: N-Z|Norweski (bokmal)

en: N-Z|Norwegian (nynorsk)
pl: N-Z|Norweski (nynorsk)

en: N-Z|Polish
pl: N-Z|Polski

en: N-Z|Portuguese
pl: N-Z|Portugalski

en: N-Z|Romanian
pl: N-Z|Romański

en: N-Z|Russian
pl: N-Z|Rosyjski

en: N-Z|Slovak
pl: N-Z|Słowacki

en: N-Z|Slovenian
pl: N-Z|Słoweński

en: N-Z|Spanish
pl: N-Z|Hiszpański

en: N-Z|Swedish
pl: N-Z|Szwedzki

en: N-Z|Turkish
pl: N-Z|Turecki

en: N-Z|Ukrainian
pl: N-Z|Ukraiński

en: N-Z|Walloon
pl: N-Z|Waloński

en: Name
pl: Nazwa

en: Name:
pl: Nazwa:

en: New login
pl: Nowy login

en: New login in a nested window
pl: Nowy login w zagnieżdżonym oknie

en: No
pl: Nie

en: No XDMCP support in the binary.  To enable XDMCP support you must recompile GDM with the XDMCP libraries.
pl: Używana wersja GDM-a została skompilowana bez wbudowanej obsługi XDMCP. Aby uaktywnić XDMCP, konieczne jest przekompilowanie GDM-a.

en: No daemon/ServAuthDir specified in the configuration file
pl: W pliku konfiguracyjnym nie określono katalogu autoryzacji daemon/ServAuthDir

en: No default session link found. Using Failsafe GNOME.
pl: Nie odnaleziono dowiązania do domyśnej sesji. Wykorzystano awaryjną sesję GNOME.

en: No interface could be loaded, BAD! (file: %s)
pl: Nie można wczytać interfejsu (plik: %s). Niedobrze.

en: No picture selected.
pl: Nie wybrano obrazu.

en: No servers were defined in the
    configuration file and xdmcp was
    disabled.  This can only be a
    configuration error.  So I have started
    a single server for you.  You should
    log in and fix the configuration.
    Note that automatic and timed logins
    are disabled now.
pl: W konfiguracji nie zdefiniowano
    serwerów i nie jest aktywne xdmcp.
    Może to oznaczać tylko błąd w konfiguracji.
    Został uruchomiony jeden serwer, z którego
    po zalogowaniu możesz poprawić konfigurację.
    Na razie logowanie automatyczne i z
    opóźnieniem czasowym jest nieaktywne.

en: No serving hosts were found.
pl: Nie odnaleziono serwerów.

en: No.
pl: Nr

en: None
pl: Brak

en: OPTIONS
pl: OPCJE

en: On remote login screens only set color to reduce network traffic
pl: Powoduje, że, ze względu na ograniczenie ruchu sieciowego, na zdalnych ekranach tło wypełniał będzie zawsze jednolity kolor.

en: Only accept user owned files and directories
pl: Pozwala tylko na używanie plików i katalogów zapisywalnych przez właściciela

en: Only color on remote displays
pl: Wyświetlanie na zdalnych ekranach tylko jednolitego koloru

en: Only root wants to run gdm
pl: Tylko nadzorca może uruchamiać gdm

en: Open a session to the selected host
pl: Otwiera sesję na wybranym komputerze

en: Options
pl: Opcje

en: Other
pl: Inne

en: Other|POSIX/C English
pl: Inne|POSIX/C angielski

en: PID file:
pl: Plik z PID-em procesu:

en: POST session scripts directory:
pl: Katalog skryptów wykonywanych po sesji:

en: PRE session scripts directory:
pl: Katalog skryptów wykonywanych przed sesją:

en: Paranoia
pl: Paranoja

en: Password:
pl: Hasło:

en: Paths
pl: Ścieżki

en: Permissions:
pl: Uprawnienia:

en: Pick a Font
pl: Wybór czcionki

en: Pick a color
pl: Wybór koloru

en: Ping interval (minutes):
pl: Odstęp pomiędzy pakietami ping (minuty):

en: Ping to %s failed, whacking display!
pl: Brak odpowiedzi na pakiety wysyłane do %s, usunięto ekran!

en: Please enter your username
pl: Wprowadź nazwę użytkownika

en: Please insert 25 cents to log in.
pl: Wrzuć 50 groszy, aby się zalogować.

en: Please type in the root (privileged user) password.
pl: Wprowadź hasło użytkownika root (użytkownika uprzywilejowanego).

en: Please wait: scanning local network for XDMCP-enabled hosts...
pl: Poczekaj chwilę, trwa wyszukiwanie w lokalnej sieci komputerów obsługujących XDMCP...

en: Position
pl: Położenie

en: Probe the network
pl: Przeszukaj sieć

en: Quit
pl: Zakończ

en: Quiver on failure
pl: Drżenie po błędzie

en: Reboot
pl: Uruchom ponownie

en: Reboot command:
pl: Polecenie restartujące:

en: Reboot your computer
pl: Ponownie uruchamia komputer

en: Reboot...
pl: Restart...

en: Refresh
pl: Odśwież

en: Remember this setting
pl: Zapamiętaj to ustawienie

en: Remove session
pl: Usuń sesję

en: Requested server %s not allowed to be used for flexible servers, using standard server.
pl: Serwer %s nie może być używany przez zagnieżdżone serwery. Wykorzystano serwer domyślny.

en: Rescan
pl: Odśwież

en: Restart
pl: Uruchom ponownie

en: Restart after logout
pl: Uruchom ponownie po wylogowaniu

en: Restart now
pl: Uruchom ponownie teraz

en: Retry delay:
pl: Opóźnienie przed ponowieniem:

en: Revert settings
pl: Przywróć ustawienia

en: Revert to Factory Settings
pl: Przywróć ustawienia domyślne

en: Revert to settings in the configuration file
pl: Przywróć ustawienia z pliku konfiguracyjnego

en: Revert to settings that were shipped with your system
pl: Przywraca ustawienia do domyślnych wartości

en: Root $PATH:
pl: Wartość zmiennej $PATH dla użytkownika root:

en: Root login disallowed on display '%s'
pl: Zablokowano logowanie użytkownika "root" na ekranie '%s'

en: Run broadcast instead of indirect (chooser)
pl: Rozgłaszanie zamiast pośredniego zapytania (chooser)

en: Run in background
pl: Uruchomienie w tle

en: Running %s for %s on %s
pl: Uruchamianie %s dla %s na %s

en: SOCKET
pl: GNIAZDO

en: STRING
pl: NAPIS

en: Scale background image to fit
pl: Skalowanie obrazu w tle do wymiarów ekranu

en: Scale background image to fit the entire screen. If this is not set then the image will be tiled on the background.
pl: Powoduje przeskalowanie obrazu do wymiarów ekranu. W przeciwnym wypadku obraz jest układany w sąsiadujące ze sobą kafelki.

en: Scan every 'x' seconds:
pl: Przeszukiwanie co "x" sekund:

en: Script to run when X is crashing:
pl: Skrypt uruchamiany przy zwracaniu błędów przez serwer X:

en: Seconds before login:
pl: Liczba sekund przed zalogowaniem:

en: Security
pl: Bezpieczeństwo

en: Select GNOME session
pl: Wybór sesji GNOME

en: Select a GTK+ theme file (gtkrc)
pl: Wybór pliku z motywem GTK+ (gtkrc)

en: Select a directory to be used for system-wide session scripts
pl: Wybierz katalog wykorzystywany przez systemowe skrypty sesji

en: Select a file containing Locale information
pl: Wybór pliku z ustawieniami narodowymi

en: Select a logo to be displayed during login
pl: Wybór logo wyświetlanego przy logowaniu

en: Select a photo
pl: Wybór fotografii

en: Select a photograph to show in the facebrowser:
pl: Wybór fotografii wyświetlanej w przeglądarce twarzy:

en: Select an image for users with no 'face'
pl: Wybór obrazu dla użytkowników bez własnego obrazu twarzy

en: Select how relaxed permissions are
pl: Określa, jak restrykcyjne są wymagania w odniesieniu do praw do plików

en: Selected session name:
pl: Nazwa wybranej sesji:

en: Send a query to the local network and list all servers that respond
pl: Rozgłasza w lokalnej sieci zapytanie i wyświetla listę komputerów, które udzielą odpowiedzi

en: Send the specified protocol command to gdm
pl: Wysyła podane polecenie protokołu do GDM-a

en: Server
pl: Serwer

en: Server Authorization directory (daemon/ServAuthDir) is set to %s but has the wrong permissions, it should have permissions of 0750. Please correct the permissions or the gdm configuration %s and restart gdm.
pl: Katalog autoryzacji (daemon/ServAuthDir) jest ustawiony na %s, lecz ma niewłaściwe uprawnienia (powinny być ustawione na 0750). Popraw konfigurację GDM-a w %s i uruchom go ponownie.

en: Server Authorization directory (daemon/ServAuthDir) is set to %s but is not owned by user %s and group %s.  Please correct the ownership or gdm configuration %s and restart gdm.
pl: Katalog autoryzacji (daemon/ServAuthDir) jest ustawiony na %s, lecz jego właścicielem i grupą nie są %s i %s. Popraw konfigurację GDM-a w %s i uruchom go ponownie.

en: Server Authorization directory (daemon/ServAuthDir) is set to %s but this does not exist.  Please correct gdm configuration %s and restart gdm.
pl: Katalog autoryzacji (daemon/ServAuthDir) jest ustawiony na %s, lecz plik o tej nazwie nie istnieje. Popraw konfigurację GDM-a w %s i uruchom go ponownie.

en: Server Authorization directory (daemon/ServAuthDir) is set to %s but this is not a directory.  Please correct gdm configuration %s and restart gdm.
pl: Katalog autoryzacji (daemon/ServAuthDir) jest ustawiony na %s, lecz plik ten nie jest katalogiem. Popraw konfigurację GDM-a w %s i uruchom go ponownie.

en: Server name '%s' not found, using standard server
pl: Nie odnaleziono serwera o nazwie "%s", wykorzystano standardowy

en: Servers
pl: Serwery

en: Session
pl: Typ sesji

en: Session configuration
pl: Konfiguracja sesji

en: Session directory:
pl: Katalog sesji:

en: Set as default
pl: Jako domyślna

en: Set the initial position of the login window to the values below
pl: Ustala początkowe położenie okna logowania na poniższe wartości

en: Setup my GDM Face
pl: Ustawienie wyglądu twarzy w GDM-ie

en: Setup the picture that will show in the GDM (login manager) face browser
pl: Ustawienie obrazu, który bdzie wyświetlany przez GDM-a w przeglądarce obrazów twarzy

en: Should GDM print authentication errors in the greeter
pl: Określa, czy greeter powinien wyświetlać błędy dotyczące uwierzytelniania

en: Show a browser of user face images. The users can put their picture in ~/.gnome/photo
pl: Powoduje wyświetlanie przeglądarki obrazów twarzy użytkowników. Użytkownicy mogą umieszczać swoje zdjęcia we własnym katalogu ~/.gnome/photo.

en: Show choosable user images (enable face browser)
pl: Wyświetlanie przeglądarki użytkowników (z obrazami twarzy)

en: Show the "System" menu.  This has the shutdown, reboot and configuration items
pl: Powoduje wyświetlanie menu "System", zawierającego elementy "Koniec pracy", "Restart" i "Skonfiguruj".

en: Show the 'system' menu, (for reboot, shutdown etc.)
pl: Wyświetlanie menu "system" (umożliwiającego restart, zakończenie pracy, itp.)

en: Show the Gnome Chooser session, if a session named 'Gnome' is present
pl: Wyświetla sesję z wyborem sesji GNOME, jeśli istnieje sesja o nazwie "Gnome"

en: Show the Gnome failsafe session
pl: Wyświetla awaryją sesję GNOME

en: Show the Xterm failsafe session
pl: Wyświetla awaryją sesję Xterma

en: Show the title bar on the login window.  If this is off the user won't be able to move nor iconify the login window
pl: Powoduje wyświetlanie paska tutyłu nad oknem logowania. Bez tego paska nie będzie możliwe przemieszczanie okna logowania, ani zwijanie go do ikony.

en: Show title bar on login window
pl: Wyświetlanie paska tytułowego nad oknem logowania

en: Shut down your computer so that you may turn it off.
pl: Kończy pracę systemu, pozwalając na wyłączenie komputera.

en: Shut down...
pl: Wyłącz...

en: Socket for xdm communication
pl: Gniazdo do komunikacji w standardzie xdm

en: Standard X server:
pl: Standardowy serwer X:

en: Standard server
pl: Standardowy serwer

en: Static Servers (servers to always run)
pl: Statyczne serwery (zawsze uruchamiane)

en: Suspend command:
pl: Polecenie usypiające maszynę:

en: Suspend your computer
pl: Usypia komputer

en: Suspend...
pl: Uśpij...

en: System
pl: Systemowe

en: TYPE
pl: TYP

en: The X server failed.  Perhaps it is not configured well.
pl: Serwer X zwrócił błąd.  Być może nie jest on poprawnie skonfigurowany.

en: The X server is not available, it is likely that gdm is badly configured.
pl: Serwer X nie jest dostępny, prawdopodobnie GDM został niewłaściwie skonfigurowany.

en: The Xnest server.  This is a server that can run inside another server, used for the flexible nested login.
pl: Serwer Xnest. Jest to serwer uruchamiany wewnątrz innego, wykorzystywany przy zagnieżdżonym logowaniu.

en: The allowed limit of flexible X servers reached.
pl: Osiągnięto ograniczenie liczby uruchomionych zagnieżdżonych serwerów.

en: The applied settings cannot take effect until gdm
    is restarted or your computer is rebooted.
    You can restart GDM when all sessions are
    closed (when all users log out) or you can
    restart GDM now (which will kill all current
    sessions)
pl: Zastosowane ustawienia wejdą w życie dopiero po
    ponownym uruchomieniu GDM-2.
    Możesz uruchomić ponownie GDM-a po zakończeniu
    wszystkich sesji (tj. po wylogowaniu się przez
    użytkowników) lub zrobić to teraz (co spowoduje
    to przerwanie wszystkich bieżących sesji i utratę
    niezapisanych danych)

en: The background should be a color
pl: Tło zostanie wypełnione jednolitym kolorem

en: The background should be an image
pl: W tle umieszczony będzie obraz

en: The background should be the standard background
pl: Tło pozostanie niezmienione, a więc zależeć będzie od serwera X

en: The chooser version (%s) does not match the daemon version (%s).
    You have probably just upgraded gdm.
    Please restart the gdm daemon or reboot the computer.
pl: Wersja choosera (%s) nie odpowiada wersji demona GDM (%s).
    Prawdopodobnie właśnie dokonano aktualizacji GDM-a.
    Uruchom ponownie GDM-a lub cały system.

en: The color to use on the background
pl: Kolor wypełniający tło

en: The configuration file contains an invalid command
    line for the login dialog, and thus I ran the
    default command.  Please fix your configuration.
pl: Plik konfiguracyjny zawiera niepoprawny wiersz
    polecenia dla okna logowania, zostało więc
    wykonane domyślne polecenie.
    Popraw konfigurację GDM-a.

en: The configuration file: %s
    does not exist! Using default values.
pl: Plik konfiguracyjny %s
    nie istnieje. Użyto wartości domyślnych.

en: The configuration was not found.  GDM is using
    defaults to run this session.  You should log in
    and create a configuration file with the GDM
    configuration program.
pl: Nie odnaleziono konfiguracji GDM-a. Do uruchomienia
    sesji wykorzystano ustawienia domyślne. Po zalogowaniu
    się uruchom program konfiguracyjny GDM-a, aby stworzyć plik konfiguracyjny.

en: The exact script details of a session
    will appear here when you select
    one from the list on the left.
pl: Po wybraniu sesji z listy po lewej stronie
    zostanie wyświetlona zawartość odpowiedniego skryptu.

en: The face browser is not configured,
    please ask your system administrator to enable it
    in the GDM configurator program.
pl: Przeglądarka obrazów twarzy nie została skonfigurowana.
    Zwróć się do administratora systemu o uaktywnienie jej za pomocą programu konfiguracyjnego GDM-a.

en: The font to use on the welcome message
pl: Czcionka wykorzystywana przez komunikat powitalny

en: The gdm group does not exist.  Please correct gdm configuration %s and restart gdm.
pl: Grupa gdm nie istnieje. Popraw konfigurację GDM-a w %s i uruchom go ponownie.

en: The gdm group is set to be root, but this is not allowed since it can pose a security risk.  Please correct gdm configuration %s and restart gdm.
pl: Grupa gdm jest równoważna grupie root, jednak ze względu na bezpieczeństwo nie jest to dozwolone. Popraw konfigurację GDM-a w %s i uruchom go ponownie.

en: The gdm user does not exist.  Please correct gdm configuration %s and restart gdm.
pl: Użytkownik gdm nie istnieje. Popraw konfigurację GDM-a w %s i uruchom go ponownie.

en: The gdm user is set to be root, but this is not allowed since it can pose a security risk.  Please correct gdm configuration %s and restart gdm.
pl: Użytkownik gdm jest równoważny użytkownikowi root, jednak ze względu na bezpieczeństwo nie jest to dozwolone. Popraw konfigurację GDM-a w %s i uruchom go ponownie.

en: The glade interface description file
    appears to be corrupted.
    Please check your installation.
pl: Plik glade, opisujący interfejs
    użytkownika, wydaje się być uszkodzony.
    Zweryfikuj instalację GDM-a.

en: The glade ui description file doesn't seem to contain the
    widget "%s".  Unfortunately I cannot continue.
    Please check your installation.
pl: Plik glade, opisujący interfejs użytkownika, nie zawiera
    widgetu o nazwie "%s". Kontynuacja działania nie jest możliwa.
    Zweryfikuj instalację GDM-a.

en: The greeter settings will take effect the next time
    it is displayed.  The rest of the settings will not
    take effect until gdm is restarted or the computer is
    rebooted
pl: Ustawienia greetera wejdą w życie przy następnym jego
    wyświetleniu. Pozostałe ustawienia ulegną zmianie po
    ponownym uruchomieniu GDM-a.

en: The greeter version (%s) does not match the daemon version (%s).
    You have probably just upgraded gdm.
    Please restart the gdm daemon or reboot the computer.
pl: Wersja greetera (%s) nie odpowiada wersji demona GDM (%s).
    Prawdopodobnie właśnie dokonano aktualizacji GDM-a.
    Uruchom ponownie GDM-a lub cały system.

en: The greeter version (%s) does not match the daemon version.
    You have probably just upgraded gdm.
    Please restart the gdm daemon or reboot the computer.
pl: Wersja greetera (%s) nie odpowiada wersji demona GDM.
    Prawdopodobnie właśnie dokonano aktualizacji GDM-a.
    Uruchom ponownie GDM-a lub cały system.

en: The main area of this application shows the hosts on the local
    network that have "XDMCP" enabled. This allows users to login
    remotely to other machines as if they were logged on using the
    console.
    
    You can rescan the network for new hosts by clicking 'rescan'.
    When you have selected a host click "Connect" to open a session
    to that machine.
pl: Główny obszar aplikacji zawiera listę komputerów w lokalnej sieci,
    obsługujących protokół "XDMCP". Pozwala on na zdalne logowanie się
    użytkowników na innych komputerach, tak, jakby odbywało się to na
    lokalnej konsoli.
    
    Aby ponownie przeszukać sieć, należy kliknąć "Odśwież".
    Po wybraniu komputera z listy, kliknięcie "Połącz" rozpoczyna na
    nim sesję.

en: The maximum size of a file that gdm will attempt to read.  This is for files that are read into memory and so you don't want users "attacking" gdm by having large files.
pl: Maksymalny rozmiar pliku, który będzie odczytywany przez GDM-a. Ustawienie to dotyczy plików, które będą wczytywane do pamięci i ma na celu ograniczenie "ataków" dokonywanych przez użytkowników poprzez wykorzystywanie dużych plików.

en: The nested X server (Xnest) cannot connect to your current X server.  You may be missing an X authorization file.
pl: Zagnieżdżony serwer X (Xnest) nie może nawiązać połączenia z bieżącym serwerem. Być może brakuje pliku autoryzacji X.

en: The nested X server (Xnest) is not available, or gdm is badly configured.
    Please install the Xnest package in order to use the nested login.
pl: Nie jest dostępny zagnieżdżony serwer X (Xnest) lub GDM jest niewłaściwie skonfigurowany.
    Przed użyciem zagnieżdżonego logowania zainstaluj pakiet Xnest.

en: The number of seconds before a login is allowed after an unsuccesful try.
pl: Liczba sekund, którą należy odczekać po nieudanej próbie zalogowania, aby móc spróbować ponownie.

en: The picture is too large and the system administrator
    disallowed pictures larger then %d bytes to
    show in the face browser
pl: Obraz jest zbyt duzy. Administrator ustawił górne
    ograniczenie rozmiaru obrazu, wyświetlaengo w
    przeglądarce twarzy na %d bajtów.

en: The program to run in the background of the login.
pl: Program uruchamiany w tle okna logowania.

en: The script to run when the server sends a WILLING response to a QUERY.  If this is empty or does not exist, the standard message with the system ID is sent.  Only the first line of output from this script is read.
pl: Skrypt uruchamiany, kiedy na żądanie QUERY serwer wysyła odpowiedź WILLING. Jeśli nie jest on podany lub nie istnieje, wysyłany jest standardowy komunikat z ID systemu. Odczytywany jest tylko pierwszy wiersz wyjścia ze skryptu.

en: The session file is read in a way where a higher limit is still ok.  That is it is never stored in memory.
pl: Odczyt pliku sesji przebiega w sposób, przy którym jego rozmiar nie ma większego znaczenia. Nie jest on nigdy zapisywany w pamięci.

en: The specified display number was busy, so this server was started on display %s.
pl: Podany numer ekranu był zajęty, więc serwer został uruchomiony na ekranie %s.

en: The system administrator has
    disabled your account.
pl: Administrator systemu zablokował
    to konto.

en: The system administrator is not allowed to login from this screen
pl: Logowanie się administratora z tego ekranu jest niedozwolone

en: The welcome message displayed on the login window
pl: Komunikat powitalny, wyświetlany w oknie logowania

en: There already appears to be an X server running on display %s.  Should I try another display number?  If you answer no, I will attempt to start the server on %s again.%s
pl: Wygląda na to, że na ekranie %s został już uruchomiony serwer X. Czy chcesz wykorzystać inny numer ekranu? Jeśli odpowiesz negatywnie, nastąpi ponowna próba uruchomienia serwera na ekranie %s.%s

en: There were errors trying to start the X server.
pl: Przy próbie uruchomienia serwera X wystąpiły błędy.

en: There were errors writing changes to the session files.
    The configuration may not be completely saved.
pl: Podczas zapisu zmian w plikach sesji wystąpił błąd.
    Konfiguracja może nie być w całości zapisana.

en: This is %n
pl: To jest %n

en: This is a failsafe session that will log you into GNOME.  No startup scripts will be read and it is only to be used when you can't log in otherwise.  GNOME will use the 'Default' session.
pl: To jest awaryjna sesja, umożliwiająca zalogowanie do GNOME. Przy jej wykorzystaniu będą jednak odczytywane żadne skrypty startowe, więc powinna ona być używana tylko, jeśli niemożliwe jest zalogowanie się w inny sposób. GNOME użyje sesji "Default".

en: This is a failsafe session that will log you into a terminal.  No startup scripts will be read and it is only to be used when you can't log in otherwise.  To exit the terminal, type 'exit'.
pl: To jest awaryjna sesja, w której uruchomiony zostanie terminal. Przy jej wykorzystaniu będą jednak odczytywane żadne skrypty startowe, więc powinna ona być używana tylko, jeśli niemożliwe jest zalogowanie się w inny sposób. Aby zakończyć pracę z terminalem, należy wpisać "exit" i przycisnąć klawisz "Enter".

en: This is the Failsafe Gnome session.
    You will be logged into the 'Default'
    session of Gnome with no startup scripts
    run.  This is only to fix problems in
    your installation.
pl: To jest awaryjna sesja GNOME.
    Nastąpi zalogowanie przy użyciu sesji
    "Default" bez uruchamiania skryptów
    startowych. Sesja ta służy wyłącznie do
    naprawienia błędnej konfiguracji systemu.

en: This is the Failsafe xterm session.
    You will be logged into a terminal
    console so that you may fix your system
    if you cannot log in any other way.
    To exit the terminal emulator, type
    'exit' and an enter into the window.
pl: To jest awaryjna sesja xterm.
    Po zalogowaniu zostanie uruchomiony
    program terminalowy, pozwalający na
    naprawienie konfiguracji systemu,
    jeśli nie można tego zrobić w inny
    sposób. Aby zakończyć pracę z
    terminalem, należy wpisać "exit" i
    przycisnąć klawisz "Enter".

en: This is the GTK+ RC file that describes the theme that the login window should use
pl: Ścieżka do pliku konfiguracyjnego GTK+, opisującego motyw, wykorzystywany przez okno logowania.

en: This is the locale that GDM uses when it cannot find what the system locale is set to.  This should be in the standard format such as "en_US" for American English or "cs_CZ" for Czech
pl: Określa ustawienia narodowe, jakie powinny zostać wykorzystane, w przypadku, gdy nie jest możliwe odnalezienie ustawień systemowych. Opis należy podać w standardowym formacie, np. "pl_PL" dla języka polskiego oraz "de_DE" dla niemieckiego.

en: This is the standard X server to run when we are not told otherwise.
pl: To jest serwer X uruchamiany domyślnie, o ile jawnie nie zmieniono tego zachowania.

en: This panel displays GDM's fundamental system settings.
    
    You should only change these paths if you really know what you are doing, as an incorrect setup could stop your machine from booting properly.
    
    Choose "Basic" if you just want to change your machine's login appearance.
pl: Panel ten zawiera najważniejsze ustawienia systemowe GDM-a.
    
    Nie zmieniaj żadnej z podanych tutaj ścieżek, o ile naprawdę nie rozumiesz ich znaczenia. Niewłaściwe ich skonfigurowanie może spowodować problemy z uruchomieniem systemu.
    
    Jeśli chcesz tylko zmienić wygląd ekranu logowania, lub uzyskać dostęp do podstawowych opcji, wybierz z powyższej listy pozycję "Podstawowe".

en: This panel displays the basic options for configuring GDM.
    
    If you need finer detail, select 'expert' or 'system setup' from the list above.
    
    This will display some of the more complex options of GDM that rarely need to be changed.
pl: Panel ten zawiera podstawowe elementy konfiguracji GDM-a.
    
    Aby otrzymać dostęp do bardziej szczegółowych opcji, wybierz z powyższej listy pozycję "Zaawansowane" lub "Systemowe".
    
    Dodatkowe pozycje umożliwiają zmianę pewnych bardziej złożonych opcji, których zmiana zwykle nie jest konieczna.

en: This panel displays the more advanced options of GDM.
    
    Be sure to take care when manipulating the security options, or you could be vulnerable to attackers.
    
    Choose "System" to change fundamental options in GDM.
pl: Panel ten zawiera zaawansowane elementy konfiguracji GDM-a.
    
    Zachowaj szczególną ostrożność przy zmianie ustawień dotyczących bezpieczeństwa, aby nie otworzyć swego systemu na ataki z zewnątrz.
    
    Aby uzyskać dostęp do podstawowych opcji, wybierz z powyższej listy pozycję "Podstawowe".

en: This session will log you directly into GNOME, into your current session.
pl: Ta sesja spowoduje bezpośrednie zalogowanie do GNOME, do bieżącej sesji.

en: This session will log you into GNOME and it will let you choose which one of the GNOME sessions you want to use.
pl: Ta sesja spowoduje bezpośrednie zalogowanie do GNOME i pozwoli na wybór sesji GNOME.

en: This will destroy any changes made in the configuration.
    Are you sure you want to do this?
pl: Zostaną utracone wszystkie zmiany dokonane w konfiguracji.
    Czy na pewno chcesz to zrobić?

en: This will destroy any changes made in this session.
    Are you sure you want to do this?
pl: Spowoduje to utratę wszystkich zmian dokonanych w tej sesji.
    Czy na pewno chcesz to zrobić?

en: Timed login
pl: Logowanie z opóźnieniem czasowym

en: Timed login:
pl: Użytkownik logowany z opóźnieniem:

en: TimedLoginDelay was less then 5.  I'll just use 5.
pl: Wartość TimedLoginDelay jest mniejsza od 5, więc przyjęto 5.

en: Too many X sessions running.
pl: Zbyt wiele uruchomionych sesji X.

en: Unknown error occured.
pl: Wystąpił nieznany błąd.

en: Unknown server type requested, using standard server.
pl: Nieznany typ serwera, wykorzystano serwer standardowy.

en: User %s no longer permitted to access the system
pl: Użytkownik %s nie ma już uprawnień dostępu do systemu

en: User %s not allowed to log in
pl: Użytkownik %s nie ma uprawnień do logowania

en: User %s not permitted to gain access at this time
pl: Użytkownik %s nie ma w tej chwili uprawnień dostępu do systemu

en: User %s will login in %d seconds
pl: Użytkownik %s zostanie zalogowany w ciągu %d sekund

en: User 'auth' FB directory:
pl: Katalog "auth" FB użytkownika:

en: User 'auth' directory:
pl: Katalog uwierzytelniający użytkownika:

en: User 'auth' file:
pl: Plik uwierzytelniający użytkownika:

en: Username:
pl: Nazwa użytkownika:

en: Welcome message:
pl: Komunikat powitalny

en: Welcome to %n
pl: %n wita

en: Welcome to %s
pl: %s wita

en: Willing script (optional):
pl: Skrypt "willing" (opcjonalny):

en: World writable
pl: Zapis przez wszystkich

en: Would you like me to try to run the X configuration program?  Note that you will need the root password for this.
pl: Czy chcesz spróbować uruchomić program konfigurujący serwer X (należy w tym przypadku podać hasło użytkownika root)?

en: Would you like me to try to run the mouse configuration program?  Note that you will need the root password for this.
pl: Czy chcesz spróbować uruchomić program konfigurujący mysz? Należy w tym przypadku podać hasło użytkownika root.

en: X position:
pl: Położenie X:

en: X-server setup
pl: Ustawienia serwera X

en: Xdmcp is disabled and gdm cannot find any local server to start.  Aborting!  Please correct the configuration %s and restart gdm.
pl: Xdmcp jest nieaktywne i nie można odnaleźć żadnego lokalnego serwera. Rezygnacja! Popraw konfigurację GDM-a w %s i uruchom go ponownie.

en: Xinerama screen:
pl: Ekran Xinerama:

en: Xnest command line
pl: Wiersz poleceń Xnest

en: Xnest doesn't exist.
    Please ask your system administrator
    to install it.
pl: Xnest nie istnieje.
    Zwróć się o jego zainstalowanie do
    administratora systemu.

en: Xnest mode
pl: Tryb Xnest

en: Xnest server:
pl: Serwer Xnest:

en: Xterm Failsafe
pl: Awaryjny Xterm

en: Y position:
pl: Położenie Y:

en: Yaikes, nothing found in the session directory.
pl: Nie odnaleziono żadnych plików w katalogu sesji.

en: Yes
pl: Tak

en: You do not seem to be logged in on the console.  Starting a new login only works correctly on the console.
pl: Ponowne logowanie się jest możliwe tylko przy wcześniejszym zalogowaniu się z konsoli.

en: You do not seem to have authentication needed be for this operation.  Perhaps your .Xauthority file is not set up correctly.
pl: Brak możliwości uwierzytelnienia, która jest wymagana przy tej operacji. Prawdopodobnie twój  plik .Xauthority nie jest poprawnie ustawiony.

en: You have chosen %s for this session, but your default setting is %s.
    Do you wish to make %s the default for future sessions?
pl: Wybrano dla tej sesji %s, lecz domyślnym ustawieniem jest %s.
    Czy chcesz, aby %s było domyślne dla przyszłych sesji?

en: You have chosen %s for this session.
    If you wish to make %s the default for future sessions,
    run the 'switchdesk' utility
    (System->Desktop Switching Tool from the panel menu).
pl: Dla tej sesji wybrano %s.
    Jeśli chcesz, aby %s było domyślnym wyborem dla przyszłych sesji,
    uruchom narzędzie "switchdesk"
    (w menu panelu: System->Narzędzie do przełączania środowisk).

en: You have modified the sessions directory.
    Your session changes will still get written
    to the old directory however, until you reload
    the configuration dialog again.
pl: Katalog z sesjami został zmieniony.
    Zmiany w sesji nadal będą jednak  zapisywane w
    poprzednim katalogu, dopóki nie zostanie
    przeładowane okno konfiguracyjne.

en: You have not defined any local servers.
    Usually this is not a good idea unless you
    are sure you do not want users to be able to
    log in with the graphical interface on the
    local console and only use the xdmcp service.
    
    Are you sure you wish to apply these settings?
pl: Nie zdefiniowano żadnych lokalnych serwerów.
    Zwykle nie jest to pożądana sytuacja, chyba, że
    z całą pewnością chcesz, aby użytkownicy mogli
    wykorzystywać interfejs graficzny tylko ze
    zdalnych komputerów (przy użyciu xdmcp), a nie
    z lokalnej konsoli.
    Czy na pewno chcesz zastosować te ustawienia?

en: You must be the superuser (root) to configure GDM.
pl: Tylko użytkownik root może skonfigurować GDM.

en: Your home directory is listed as:
    '%s'
    but it does not appear to exist.
    Do you want to log in with the root
    directory as your home directory?
    
    It is unlikely anything will work unless
    you use a failsafe session.
pl: Twój katalog domowy jest zdefiniowany jako:
    "%s"
    lecz katalog o tej nazwie nie istnieje.
    Czy chcesz zalogować się, przyjmując
    główny katalog za katalog domowy?
    
    Najprawdopodobniej w tej sytuacji będzie
    poprawnie działać tylko sesja awaryjna.

en: Your preferred session type %s is not installed on this machine.
    Do you wish to make %s the default for future sessions?
pl: Twój preferowany typ sesji %s nie jest zainstalowany.
    Czy chcesz użyć %s jako domyślnego dla przyszłych sesji?

en: Your session directory is missing or empty!
    
    There are two available sessions you can use, but
    you should log in and correct the gdm configuration.
pl: Katalog sesji nie istnieje lub jest pusty!
    
    Dostępne są dwie domyślne sesje, lecz po
    zalogowaniu się należy poprawić konfigurację
    GDM-a.

en: _Configuration
pl: _Konfiguracja

en: basic_settings
pl: usttawienia_podstawowe

en: de_DE
pl: da_DE

en: deal_with_x_crashes: Running the XKeepsCrashing script
pl: deal_with_x_crashes: Uruchamianie skryptu XKeepsCrashing

en: deal_with_x_crashes: Trying failsafe X server %s
pl: deal_with_x_crashes: Próba uruchomienia awaryjnego serwera X %s

en: expert
pl: zaawansowane

en: focus_first_x_window: cannot fork
pl: focus_first_x_window: nie można utworzyć procesu

en: focus_first_x_window: cannot open display %s
pl: focus_first_x_window: nie można otworzyć ekranu %s

en: gdm already running. Aborting!
pl: gdm został już uruchomiony. Rezygnacja!

en: gdm_auth_user_add: Could not lock cookie file %s
pl: gdm_auth_user_add: Nie można zablokować pliku ciasteczka %s

en: gdm_auth_user_add: Could not open cookie file %s
pl: gdm_auth_user_add: Nie można otworzyć pliku ciasteczka %s

en: gdm_auth_user_remove: Ignoring suspiciously looking cookie file %s
pl: gdm_auth_user_remove: Zignorowanie podejrzanie wyglądającego pliku ciasteczka %s

en: gdm_child_action: Aborting display %s
pl: gdm_child_action: Porzucanie ekranu %s

en: gdm_child_action: Halt failed: %s
pl: gdm_child_action: Zamknięcie nie powiodło się: %s

en: gdm_child_action: Master halting...
pl: gdm_child_action: Zakończenie pracy systemu...

en: gdm_child_action: Master rebooting...
pl: gdm_child_action: Ponowne uruchamianie systemu...

en: gdm_child_action: Master suspending...
pl: gdm_child_action: Usypianie systemu...

en: gdm_child_action: Reboot failed: %s
pl: gdm_child_action: Restart nie powiódł się: %s

en: gdm_child_action: Reboot or Halt request when there is no system menu from display %s
pl: gdm_child_action: Żądanie restartu lub zakończenia pracy ze zdalnego ekranu %s przy braku menu systemowego

en: gdm_child_action: Restart, Reboot or Halt request from a non-local display %s
pl: gdm_child_action: Żądanie restartu, ponownego uruchomienia lub zakończenia pracy ze zdalnego ekranu %s

en: gdm_child_action: Suspend failed: %s
pl: gdm_child_action: Uśpienie systemu nie powiodło się się: %s

en: gdm_chooser_parse_config: No configuration file: %s. Aborting.
pl: gdm_chooser_parse_config: Brak pliku konfiguracyjnego: %s. Rezygnacja.

en: gdm_config_parse: Authdir %s does not exist. Aborting.
pl: gdm_config_parse: Katalog autoryzacji %s nie istnieje. Rezygnacja.

en: gdm_config_parse: Authdir %s has wrong permissions %o. Should be 0750. Aborting.
pl: gdm_config_parse: Katalog autoryzacji %s ma niewłaściwe prawa %o. Powinno być 0750. Rezygnacja.

en: gdm_config_parse: Authdir %s is not a directory. Aborting.
pl: gdm_config_parse: Katalog autoryzacji %s nie jest katalogiem. Rezygnacja.

en: gdm_config_parse: Authdir %s is not owned by user %s, group %s. Aborting.
pl: gdm_config_parse: Katalogowi autoryzacji %s nie przypisano właściciela %s i grupy %s. Rezygnacja.

en: gdm_config_parse: Can't find the gdm group (%s). Aborting!
pl: gdm_config_parse: Nie można odnaleźć grupy gdm (%s). Rezygnacja!

en: gdm_config_parse: Can't find the gdm group (%s). Trying 'nobody'!
pl: gdm_config_parse: Nie można odnaleźć grupy gdm (%s). Próba wykorzystania "nobody"!

en: gdm_config_parse: Can't find the gdm user (%s). Aborting!
pl: gdm_config_parse: Nie można odnaleźć użytkownika gdm (%s). Rezygnacja!

en: gdm_config_parse: Can't find the gdm user (%s). Trying 'nobody'!
pl: gdm_config_parse: Nie można odnaleźć użytkownika gdm (%s). Próba wykorzystania "nobody"!

en: gdm_config_parse: Invalid server line in config file. Ignoring!
pl: gdm_config_parse: Niepoprawny wiersz serwera w pliku konfiguracyjnym. Rezygnacja!

en: gdm_config_parse: No authdir specified.
pl: gdm_config_parse: Nie określono katalogu autoryzacji.

en: gdm_config_parse: No configuration file: %s. Using defaults.
pl: gdm_config_parse: Brak pliku konfiguracyjnego: %s. Przyjęto wartości domyślne.

en: gdm_config_parse: No greeter specified.
pl: gdm_config_parse: Nie określono greetera.

en: gdm_config_parse: No sessions directory specified.
pl: gdm_config_parse: Nie określono katalogu sesji.

en: gdm_config_parse: Root cannot be autologged in, turing off automatic login
pl: gdm_config_parse: Nie można zalogować automatycznie użytkownika root, automatyczne logowanie zostało unieaktywnione

en: gdm_config_parse: Root cannot be autologged in, turing off timed login
pl: gdm_config_parse: Nie można zalogować automatycznie użytkownika root, logowanie z opóźnieniem czasowym zostało unieaktywnione

en: gdm_config_parse: The gdm group should not be root. Aborting!
pl: gdm_config_parse: Grupa gdm nie powininna być grupą nadzorcy. Rezygnacja!

en: gdm_config_parse: The gdm user should not be root. Aborting!
pl: gdm_config_parse: Użytkownik gdm nie powinien być nadzorcą. Rezygnacja!

en: gdm_config_parse: TimedLoginDelay less then 5, so I will just use 5.
pl: gdm_config_parse: Wartość TimedLoginDelay jest mniejsza od 5, więc przyjęto 5.

en: gdm_config_parse: XDMCP was enabled while there is no XDMCP support, turning it off
pl: gdm_config_parse: Uaktywniono XDMCP przy braku jego obsługi. XDMCP zostało unieaktywnione.

en: gdm_config_parse: Xdmcp disabled and no local servers defined. Aborting!
pl: gdm_config_parse: Deaktywowano Xdmcp i nie zdefiniowano lokalnych serwerów. Rezygnacja!

en: gdm_config_parse_most: Invalid server line in config file. Ignoring!
pl: gdm_config_parse_most: Niepoprawny wiersz serwera w pliku konfiguracyjnym. Zignorowany!

en: gdm_daemonify: fork() failed!
pl: gdm_daemonify: funkcja fork() nie powiodła się!

en: gdm_daemonify: setsid() failed: %s!
pl: gdm_daemonify: Funkcja setsid() nie powiodła się: %s!

en: gdm_display_manage: Failed forking gdm slave process for %s
pl: gdm_display_manage: Utworzenie procesu potomnego gdm dla %s nie powiodło się

en: gdm_error_box: Cannot fork to display error/info box
pl: gdm_error_box: Nie można stworzyć procesu aby wyświetlić okno z błędem/ostrzeżeniem

en: gdm_error_box: Failed to execute self
pl: gdm_error_box: Nie można ponownie uruchomić procesu

en: gdm_failsafe_question: Cannot fork to display error/info box
pl: gdm_failsafe_question: Nie można stworzyć procesu aby wyświetlić okno z błędem/ostrzeżeniem

en: gdm_failsafe_question: Failed to execute self
pl: gdm_failsafe_question: Nie można ponownie uruchomić procesu

en: gdm_login_parse_config: No configuration file: %s. Using defaults.
pl: gdm_login_parse_config: Brak pliku konfiguracyjnego: %s. Przyjęto wartości domyślne.

en: gdm_login_session_init: Session script directory not found!
pl: gdm_login_session_init: Nie odnaleziono katalogu ze skryptem sesji!

en: gdm_parse_enriched_login: Can't fork script process!
pl: gdm_parse_enriched_login: Nie można utworzyć procesu dla skryptu!

en: gdm_parse_enriched_login: Failed creating pipe
pl: gdm_parse_enriched_login: Błąd przy towrzeniu potoku

en: gdm_parse_enriched_login: Failed executing: %s
pl: gdm_parse_enriched_login: Nie powiodło się wykonanie: %s

en: gdm_parse_enriched_string: String too long!
pl: gdm_parse_enriched_string: Zbyt długi napis!

en: gdm_server_spawn: Can't fork Xserver process!
pl: gdm_server_spawn: Nie można utworzyć procesu dla X-serwera!

en: gdm_server_spawn: Could not open logfile for display %s!
pl: gdm_server_spawn: Nie można otworzyć pliku dziennika dla ekranu %s!

en: gdm_server_spawn: Error setting HUP to SIG_DFL
pl: gdm_server_spawn: Błąd przy ustawianiu HUP na SIG_DFL

en: gdm_server_spawn: Error setting TERM to SIG_DFL
pl: gdm_server_spawn: Błąd przy ustawianiu TERM na SIG_DFL

en: gdm_server_spawn: Error setting TTIN to SIG_IGN
pl: gdm_server_spawn: Błąd przy ustawianiu TTIN na SIG_IGN

en: gdm_server_spawn: Error setting TTOU to SIG_IGN
pl: gdm_server_spawn: Błąd przy ustawianiu TTOU na SIG_IGN

en: gdm_server_spawn: Error setting USR1 to SIG_IGN
pl: gdm_server_spawn: Błąd przy ustawianiu USR1 na SIG_IGN

en: gdm_server_spawn: Xserver not found: %s
pl: gdm_server_spawn: Nie odnaleziono X-serwera: %s

en: gdm_server_start: Error setting up ALRM signal handler
pl: gdm_server_start: Błąd przy ustalaniu obsługi przerwania ALRM

en: gdm_server_start: Error setting up CHLD signal handler
pl: gdm_server_start: Błąd przy ustalaniu obsługi przerwania CHLD

en: gdm_server_start: Error setting up USR1 signal handler
pl: gdm_server_start: Błąd przy ustalaniu obsługi przerwania USR1

en: gdm_signals_init: Error setting up HUP signal handler
pl: gdm_signals_init: Błąd przy ustalaniu obsługi przerwania HUP

en: gdm_signals_init: Error setting up INT signal handler
pl: gdm_signals_init: Błąd przy ustalaniu obsługi przerwania INT

en: gdm_signals_init: Error setting up TERM signal handler
pl: gdm_signals_init: Błąd przy ustalaniu obsługi przerwania TERM

en: gdm_slave_chooser: Can't fork gdmchooser process
pl: gdm_slave_chooser: Nie można utworzyć procesu dla gdmchoosera

en: gdm_slave_chooser: Can't init pipe to gdmchooser
pl: gdm_slave_chooser: Nie można stworzyć potoku do gdmchoosera

en: gdm_slave_chooser: Error starting chooser on display %s
pl: gdm_slave_chooser: Błąd przy uruchamianiu choosera na ekranie %s

en: gdm_slave_exec_script: Can't fork script process!
pl: gdm_slave_exec_script: Nie można utworzyć procesu dla skryptu!

en: gdm_slave_exec_script: Failed starting: %s
pl: gdm_slave_exec_script: Błąd przy uruchamianiu: %s

en: gdm_slave_greeter: Can't fork gdmgreeter process
pl: gdm_slave_greeter: Nie można utworzyć procesu dla gdmgreetera

en: gdm_slave_greeter: Can't init pipe to gdmgreeter
pl: gdm_slave_greeter: Nie można utworzyć potoku do gdmgreetera

en: gdm_slave_greeter: Cannot start greeter trying default: %s
pl: gdm_slave_greeter: Nie można uruchomić greetera na domyślnym ekranie: %s

en: gdm_slave_greeter: Error starting greeter on display %s
pl: gdm_slave_greeter: Błąd przy uruchamianiu greetera na ekranie %s

en: gdm_slave_init: Error setting up ALRM signal handler
pl: gdm_slave_init: Błąd przy ustalaniu obsługi przerwania ALRM

en: gdm_slave_init: Error setting up CHLD signal handler
pl: gdm_slave_init: Błąd przy ustalaniu obsługi przerwania CHLD

en: gdm_slave_init: Error setting up TERM/INT signal handler
pl: gdm_slave_init: Błąd przy ustalaniu obsługi przerwania TERM/INT

en: gdm_slave_session_start: Authentication completed. Whacking greeter
pl: gdm_slave_session_start: Zakończono uwierzytelnianie. Uruchamianie greetera

en: gdm_slave_session_start: Could not become %s. Aborting.
pl: gdm_slave_session_start: Nie można zmienić użytkownika na %s. Rezygnacja.

en: gdm_slave_session_start: Could not find/run session `%s'
pl: gdm_slave_session_start: Nie można odnaleźć/uruchomić sesji "%s"

en: gdm_slave_session_start: Could not start session `%s'
pl: gdm_slave_session_start: Nie można rozpocząć sesji `%s'

en: gdm_slave_session_start: Error forking user session
pl: gdm_slave_session_start: Błąd przy tworzeniu procesu sesji użytkownika

en: gdm_slave_session_start: Execution of PreSession script returned > 0. Aborting.
pl: gdm_slave_session_start: Skrypt PreSession zwrócił status > 0. Rezygnacja.

en: gdm_slave_session_start: User not allowed to log in
pl: gdm_slave_session_start: Użytkownik nie ma uprawnień do logowania

en: gdm_slave_session_start: User passed auth but getpwnam(%s) failed!
pl: gdm_slave_session_start: Użytkownik został uwierzytelniony, lecz funkcja getpwnam(%s) nie powiodła się.

en: gdm_slave_session_start: gnome-session not found for a failsafe gnome session, trying xterm
pl: gdm_slave_session_start: Nie odnaleziono progremu gnome-session, potrzebnego w awaryjnej sesji GNOME, uruchomiony zostanie xterm

en: gdm_slave_wait_for_login: No login/Bad login
pl: gdm_slave_wait_for_login: Brak loginu lub niepoprawny login

en: gdm_slave_xioerror_handler: Fatal X error - Restarting %s
pl: gdm_slave_xioerror_handler: Poważny błąd X - restartowanie %s

en: gdm_xdmcp_close: No XDMCP support
pl: gdm_xdmcp_close: Brak obsługi XDMCP

en: gdm_xdmcp_decode: Could not create XDMCP buffer!
pl: gdm_xdmcp_decode: Nie można utworzyć bufora XDMCP!

en: gdm_xdmcp_decode: Could not read XDMCP header!
pl: gdm_xdmcp_decode: Nie można odczytać nagłówka XDMCP!

en: gdm_xdmcp_decode: Incorrect XDMCP version!
pl: gdm_xdmcp_decode: Niewłaściwa wersja XDMCP!

en: gdm_xdmcp_decode_packet: Unknown opcode from host %s
pl: gdm_xdmcp_decode_packet: Nieznany kod operacji od %s

en: gdm_xdmcp_handle_forward_query: Bad address
pl: gdm_xdmcp_handle_forward_query: Niepoprawny adres

en: gdm_xdmcp_handle_forward_query: Could not extract authlist from packet
pl: gdm_xdmcp_handle_forward_query: Nie można wyłowić listy autoryzacji z pakietu

en: gdm_xdmcp_handle_forward_query: Could not read display address
pl: gdm_xdmcp_handle_forward_query: Nie można odczytać adresu ekranu

en: gdm_xdmcp_handle_forward_query: Could not read display port number
pl: gdm_xdmcp_handle_forward_query: Nie można odczytać numeru portu ekranu

en: gdm_xdmcp_handle_forward_query: Error in checksum
pl: gdm_xdmcp_handle_forward_query: Niewłaściwa suma kontrolna

en: gdm_xdmcp_handle_keepalive: Could not read Display Number
pl: gdm_xdmcp_handle_keepalive: Nie można odczytać numeru ekranu

en: gdm_xdmcp_handle_keepalive: Could not read Session ID
pl: gdm_xdmcp_handle_keepalive: Nie można odczytać identyfikatora sesji

en: gdm_xdmcp_handle_keepalive: Got KEEPALIVE from banned host %s
pl: gdm_xdmcp_handle_keepalive: Otrzymano kod operacji KEEPALIVE od odrzuconego hosta %s

en: gdm_xdmcp_handle_manage: Could not read Display Class
pl: gdm_xdmcp_handle_manage: Nie można odczytać klasy ekranu

en: gdm_xdmcp_handle_manage: Could not read Display Number
pl: gdm_xdmcp_handle_manage: Nie można odczytać numeru ekranu

en: gdm_xdmcp_handle_manage: Could not read Session ID
pl: gdm_xdmcp_handle_manage: Nie można odczytać identyfikatora sesji

en: gdm_xdmcp_handle_manage: Got Manage from banned host %s
pl: gdm_xdmcp_handle_keepalive: Otrzymano kod operacji MANAGE od odrzuconego hosta %s

en: gdm_xdmcp_handle_query: Could not extract authlist from packet
pl: gdm_xdmcp_handle_query: Nie można wyłowić listy autoryzacji z pakietu

en: gdm_xdmcp_handle_query: Error in checksum
pl: gdm_xdmcp_handle_query: Niewłaściwa suma kontrolna

en: gdm_xdmcp_handle_request: Could not read Authentication Data
pl: gdm_xdmcp_handle_request: Nie można odczytać danych uwierzytelnienia

en: gdm_xdmcp_handle_request: Could not read Authentication Names
pl: gdm_xdmcp_handle_request: Nie można odczytać typu uwierzytelnienia

en: gdm_xdmcp_handle_request: Could not read Authorization List
pl: gdm_xdmcp_handle_request: Nie można odczytać listy autoryzacji

en: gdm_xdmcp_handle_request: Could not read Client Address
pl: gdm_xdmcp_handle_request: Nie można odczytać adresu klienta

en: gdm_xdmcp_handle_request: Could not read Connection Type
pl: gdm_xdmcp_handle_request: Nie można odczytać typu połączenia

en: gdm_xdmcp_handle_request: Could not read Display Number
pl: gdm_xdmcp_handle_request: Nie można odczytać numeru ekranu

en: gdm_xdmcp_handle_request: Could not read Manufacturer ID
pl: gdm_xdmcp_handle_request: Nie można odczytać identyfikatora producenta

en: gdm_xdmcp_handle_request: Failed checksum from %s
pl: gdm_xdmcp_handle_request: Niewłaściwa snuma kontrolna od %s

en: gdm_xdmcp_handle_request: Got REQUEST from banned host %s
pl: gdm_xdmcp_handle_request: Otrzymano kod operacji REQUEST od odrzuconego hosta %s

en: gdm_xdmcp_init: Could not bind to XDMCP socket!
pl: gdm_xdmcp_init: Nie można powiązać się z gniazdem XDMCP!

en: gdm_xdmcp_init: Could not create socket!
pl: gdm_xdmcp_init: Nie można utworzyć gniazda!

en: gdm_xdmcp_init: Could not get server hostname: %s!
pl: gdm_xdmcp_init: Nie można pobrać nazwy serwera: %s!

en: gdm_xdmcp_init: No XDMCP support
pl: gdm_xdmcp_init: Brak obsługi XDMCP

en: gdm_xdmcp_run: No XDMCP support
pl: gdm_xdmcp_run: Brak obsługi XDMCP

en: gdmaskpass only runs as root
pl: gdmaskpass może być uruchomiony tylko z prawami użytkownika root

en: initgroups() failed for %s. Aborting.
pl: Funkcja initgroups() dla %s nie powiodła się. Rezygnacja.

en: label273
pl: etykieta273

en: main: Error setting up CHLD signal handler
pl: main: Błąd przy ustalaniu obsługi przerwania CHLD

en: main: Error setting up HUP signal handler
pl: main: Błąd przy ustalaniu obsługi przerwania HUP

en: main: Error setting up INT signal handler
pl: main: Błąd przy ustalaniu obsługi przerwania INT

en: main: Error setting up TERM signal handler
pl: main: Błąd przy ustalaniu obsługi przerwania TERM

en: system_setup
pl: ustawienia_systemowe

en: y = Yes or n = No? >
pl: y = Tak lub n = Nie? >
