xdg-user-dirs 0.11-pre1 - en to pl translation catalogue (28 entries)

en: Applications
pl: Programy

en: applications
pl: programy

en: Desktop
pl: Pulpit

en: desktop
pl: pulpit

en: Documents
pl: Dokumenty

en: documents
pl: dokumenty

en: Download
pl: Pobrany

en: download
pl: pobrany

en: Downloads
pl: Pobrane

en: downloads
pl: pobrane

en: Movies
pl: Filmy

en: movies
pl: filmy

en: Music
pl: Muzyka

en: music
pl: muzyka

en: Photos
pl: Zdjęcia

en: photos
pl: zdjęcia

en: Pictures
pl: Obrazy

en: pictures
pl: obrazy

en: Projects
pl: Projekty

en: projects
pl: projekty

en: Public
pl: Publiczny

en: public
pl: publiczny

en: Share
pl: Współdzielony

en: share
pl: współdzielony

en: Templates
pl: Szablony

en: templates
pl: szablony

en: Videos
pl: Wideo

en: videos
pl: wideo
